Незвичайні плоди кохання між тигрицею і левом з’явилися на світ в одному з приватних зоопарків на Тайвані.

роа

Бенгальська тигриця на прізвисько Б’юті народила трійню в одному з приватних зоопарків на Тайвані. Вижити вдалося лише двом малюкам. Про діток, чий батько – африканський лев на прізвисько Сімба, доводиться дбати співробітникам зоопарку – мати відмовилася їх годувати.

Лігри – наукова назва малюків, у зоопарках народжуються дуже рідко, а в природі поява таких тварин взагалі неможлива – адже тварини живуть на різних континентах.

Новоспечені батьки Сімба і Б’юті з дитинства жили в одній клітці і, на диво, дружили. Як розповів власник звіринця Хуан Ко-Нань, “звичайно, коли лева і тигра тримають разом, вони дуже агресивно ставляться один до одного, але ці двоє жили разом з дитинства”.

Власника приватного звіринця, де народилися лігри, можуть звинуватити в порушенні закону: в Тайвані вирощування і схрещування рідкісних тварин заборонено. Якщо в результаті розслідування власника зоопарку визнають винним, йому доведеться виплатити штраф у розмірі більше 1 500 доларів США.

Лігр – помісь лева і тигриці. Самки лігри можуть давати потомство, що незвично для гібридів. Особини лігри ростуть все життя і до старості можуть досягати розмірів до 3 метрів в довжину (без урахування хвоста). Незвичайний гігантизм лігри пояснюється тим, що в ДНК лева і тигриці є ген, що відповідає за зріст. У тигра і левиці цей ген відсутній.

За матеріалами ТСН.

Коментарі закриті.