«Леонардо» співпрацює з райлікарнею
Першим пацієнтом пункту забору крові став голова РДА Олександр Мисник. Старша медсестра Ніна Макарова взяла в нього кров на аналіз. А ще Олександр Петрович став донором для воїнів зони АТО.
Понад рік тому на базі третьої міської лікарні Чернігова було організовано лікувально-діагностичний центр «Леонардо» з найновітнішою лабораторною апаратурою. Керівництво центру у вересні цього року дало згоду на відкриття пункту забору крові у приймальному відділенні Менської центральної районної лікарні.

Як зазначив головний лікар району Петро Хомрач, сучасна медицина має можливість проводити діагностично-лабораторні дослідження, які підтверджують наявність або відсутність практично усіх захворювань (зобу, шлунково-кишкового тракту, інфаркту міокарда, стану судин, статевих органів у чоловіків і жінок, навіть онкозахворювань).

Це дороговартісне обладнання, яке не може закупити жодна з районних лікарень і навіть обласна. Тому заклади Чернігова уже декілька років створювали у себе пункти збору крові для дослідження в лабораторіях Києва, Житомира, Дніпропетровська.

Адміністрація центральної райлікарні понад рік працювала над питанням організації подібного пункту забору крові у Мені. Перемовини з керівництвом лікувально-діагностичного центру «Леонардо» дали результат.

Пункт забору крові у Мені працюватиме по вівторках, середах і четвергах з 7.30 до 8.30. Кров для подальшого дослідження направлятиметься у спеціальних холодильниках-контейнерах до Чернігова.

Направлення на дослідження можна отримати у будь-якого лікаря стаціонарного чи поліклінічного відділень. Пацієнт з власної ініціативи також може скористатися послугами пункту.

Оплата за дослідження крові здійснюється через будь-яку банківську установу на рахунок лабораторії. Більш детальну інформацію можна отримати безпосередньо у працівників пункту забору крові, який знаходиться у діагностично-клінічній лабораторії центральної райлікарні.

Коментарі закриті.