lelekaМинулий тиждень, справді страсний, розпочався з випробувань: у понеділок увесь світ облетіла звістка про вибухи у московському метро. Унаслідок трагедії загинули 39 пасажирів. Біль, відчай, чергова хвиля жорстких перевірок і ненависті до осіб кавказької національності.

А у нас швидке потепління хутко розтопило лід на дорогах. Та автомобілістам від того новий клопіт: ямки та вибоїни такі, що тільки й пильнуй, аби не вскочити. Ото максимум на другій передачі й сунеш. І надія на те, що кошти на ремонт дорожнього покриття у держави знайдуться у потрібній кількості, примарна.

Потроху повертаються до активного життя скутеристи, гурчать вулицями. Чи дотримуються нових вимог правил дорожнього руху – то вже інше питання. Захисні шлеми вдягають не всі, водійські посвідчення відповідної категорії та свідоцтва про реєстрацію свого «коника» теж не всі мають.

Господарі потроху копирсаються у дворі й на городі – незабаром час сіяти й садити.

А найбільше цього тижня вразив дзвінок жителя Червоних Партизан Миколи Наливайка. Ото пораділа! Микола Семенович, котрий опікується лелеками, минулого року звернувся до найближчої газети з проханням посприяти врятуванню крилатих. Нагадаємо: торішньої весни, прилетівши з вирію, птахи не могли влаштувати гніздечко коло двору Миколи Наливайка, були складнощі з гніздів’ям і у інших лелек. За допомогою «Нашого слова» проблему вдалося вирішити. І – диво! Чи можна пов’язати два факти, але невдовзі на цій вулиці народилося аж троє(!) немовлят, хлопчиків. Для такого малого села – рекордна кількість.

Життя продовжується, приносячи нові радості. Сьогодні у наших оселях пахне пасками й милують зір крашанки та писанки. Завтра – найсвітліше свято у всіх християн. Тож вітаємо! Щастя вам, злагоди, добра!

Коментарі закриті.