Менська виправна колонія №91 організувала конкурс «Леді в погонах» серед співробітниць закладу.

Захід відбувся за сприяння профспілкового комітету колонії у Макошинському Будинку культури. Подивитися на змагання і повболівати за його учасниць прийшли не лише співробітники установи, а й жителі селища.

Конкурсантки продемонстрували за допомогою рогатки навички володіння зброєю, а замість мішені були повітряні кульки. Виконували і суто чоловічу роботу: швидко забивали цвяхи у дошку.

Але сучасна леді в погонах все ж у першу чергу – жінка і господиня. Тож учасниці презентували себе у різноманітних образах – чарівної принцеси, україночки… А ще продемонстрували вміння зав’язувати чоловічі краватки. У конкурсі «Коронна страва» конкурсантки готували вареники із різноманітною начинкою. Журі оцінювало як смакові якості, так і оригінальність подання страви до столу.

У перервах між конкурсними завданнями глядачів і вболівальників розважали учасники зразкового циркового колективу «Юність», а піснями порадували вокалісти селищного Будинку культури. Шквал овацій викликав виступ співробітниці установи Олени Сьомки.

Журі справедливо оцінило виступи усіх конкурсанток. Перемогу та титул «Леді в погонах-2013» здобула молодший сержант внутрішньої служби, молодший інспектор відділу нагляду і безпеки Ольга Каценко. Друге місце посіла Анна Хомрач, на третьому – Юлія Карнаух.

Усі учасниці нагороджені почесними дипломами і цінними подарунками від профкому установи.

Коментарі закриті.