Ексцентрична поп-співачка Леді Гага претендує на найбільшу кількість – 13 – нагород музичного телеканалу MTV в сфері музичних відеокліпів 2010 року.

11

Про це оголосив сьогодні MTV у Лос-Анджелесі, оголосивши список номінантів на премію “Відео-Мьюзік евордс”. Вона являє собою статуетку астронавта, що тримає в руці прапор з абревіатурою музичного телеканалу.

Як повідомляє нам ICTV, Леді Гага цього року вдалося першою в історії MTV двічі відзначитися в окремо взятій категорії. У найбільш престижній номінації “краще відео року” серед претендентів представлено дві композиції співачки – “Bad romance” і “Telephone”. Суперниками в даній категорії виступають репери Емінем “Not afraid” і Бі.Оу.Бі. “Airplanes”. Леді Гага також пробилася в такі престижні категорії, як “краще поп-відео”, “краще танцювальне відео” і “краще музичне відео в жінок”.

Lady Gaga “Telephone”.

“Мені приємно, що в мене за рік виявилося більше номінацій, ніж у будь-якого іншого виконавця в історії вручення даних нагород. Можливо, хтось побачить у цьому певну іронію. Але я ще дуже пишаюся числом 13, яке віщує лихо”, – зазначила американська співачка в розповсюдженій заяві.

Вручення нагород MTV пройде в спортивно-розважальному комплексі “Нокіа” у Лос-Анджелесі 12 вересня. У більшості номінацій переможця визначають за кількістю голосів, відданих глядачами телеканалу.

Коментарі закриті.