Спілкування з редактором інтернет-видання “Менщина” Сергієм Лавським на тему інформаційної політики.

 

 

 

Нам потрібно зустрічатися й обговорювати основоположні питання нашого суспільного життя, в тому числі політики, і, зокрема, інформаційної політики. Навіщо? Щоб не виходило так, що наші зусилля, а по великому рахунку і все наше життя, не виявлялося неефективним.

Звісно, суть цього спілкування можна було б втиснути в декілька хвилин, можливо, якби це було третє чи п’яте спілкування, воно б виявилося значно компактнішим по часу, але в даному випадку відбувалося ознайомлення з баченням іншого, пошук спільного та різного, закладання взаємного розуміння на майбутнє.

Тому, як було, так і викладаю. Хто шукає чогось коротко-сенсаційного, буде розчарований. Про це попереджаю відразу, щоб потім не пред’являли претензії за витрачений час “на якусь нудоту”. Тим же, хто розуміє те, що сучасний світ складний, що необхідно вчитися жити в ньому, це спілкування може виявитися корисним.

 

6 коментарів

 1. patriot2013 сказав:

  Менський блогер Сергій Трегубенко звернувсь до Менських радикалів з проханням не подавати на нього позов до суду. Перед ними він вибачився за свою негативну поведінку під час проведення їхньої конференції. І що він виконував вказівку зверху. Його прохання розлянуть на засіданні районного бюро РПЛ.
  0  0
  • facebook.com Сергій Трегубенко сказав:

   Ага, Василь Миколайович, це було на тій конференції, на котру ви мене не пустили!
   Оце рівень депутата обласної ради від радикалів, як немовля – сам розповідає ахінею, і, схоже, сам в неї вірить. Ти все правильно робиш, Василю Миколайовичу, ніхто так як ти не зможе дискредитувати брехнею радикальну партію. Успіхів тобі!
   0   0
 2. patriot2013 сказав:

  Сергію Трегубенку? Чому Ви як професійний журналіст, так Ви себе називаєте. Скажіть будьласка в якому виданні Ви працюєте. Багато професійних журналістів відвідали зону АТО. Брали інтерю у воїнів АТО. А ви, колишній патріот захищаєте колишніх перефарбованих регіоналів.
  0  0
  • facebook.com Сергій Трегубенко сказав:

   Дуже гарне питання, Василю Миколайовичу! Прикро тільки те, що Ви соромитесь свого прізвища, щонайменше, це не етично для депутата обласної ради. Я, на відміну від Вас, дійсно патріот. От тільки намагаюся захистити Україну від першопричини всіх бід, від дій таких невігласів яв Ви. Бо саме такі як Ви своєю неосвіченістю та прагненням займати керівні посади зумовлюєте і розруху, і корупцію, і війни. Ви добре знаєте про свій низький рівень, бо саме через нього всіляко намагаєтесь ховатися від відеокамери та моїх питань про Вашу депутатську діяльність та Вашу радикальну діяльність. Такі як Ви, Василю Миколайовичу, набагато страшніші Путіна, бо вся Ваша суть вождистська, неєвропейська, така, котра тут, в Україні, намагається зберегти аналог путінського режиму.
   0   0
 3. patriot2013 сказав:

  Пане Сергію, чому Вас професіонала нігде не беруть на роботу? Яка причина? Ви себе називаєте дуже розумною людиною і патріотом . На останніх виборах до міської ради, коли Ви болотувались в депутати 2010р. та одержали один голос. Ви себе рахуєте супер політиком. Чому Вас не обирають депутатом. Як, що Ви порядна людина?
  0  0
  • facebook.com Сергій Трегубенко сказав:

   Василю, не ганьбися брехнею. Втім, я так розумію, що більше нічого ти не вмієш.
   0   0