З початку року в області сталося 130 пожеж, загинула 31 особа.

У селі Калюжинці Срібнянського району пожежа виникла у будинку 67-річної жінки, на кухні. Виготовлений у Китаї подовжувач до холодильника не витримав навантаження і загорівся. Кухня була оздоблена пластиком та іншими горючими матеріалами, тож полум’я швидко розгулялося. Господарка намагалася вийти з будинку, але вогонь перекрив вихід. Жінка задихнулася.

У селищі Линовиця Прилуцького району загинув 85-річний чоловік. Через проблеми зі здоров’ям він майже не ходив. Чоловік лежав на ліжку, у приміщенні був увімкнений масляний обігрівач. Прилад був з’єднаний з електромережею «китайським» подовжувачем, частина якого лежала на ліжку. В електролічильнику замість запобіжників стояли «жучки». Через навантаження в електромережі подовжувач спалахнув, загорілася постіль. Пожежа призвела до трагедії.

Житель Вертіївки Ніжинського району працював сторожем у власному селі – охороняв комбайни і трактори. Одного разу чоловік випив на чергуванні. Після цього він курив у сторожці. Недопалок випав з рук і призвів до пожежі. Рятувальники знайшли тільки обгоріле тіло сторожа. Йому було 50 років.

Районний відділ головного управління МНС України в Чернігівській області попереджає, що зловживання алкоголем та необережність при курінні може стати причиною пожежі. Пожежники закликають людей бути уважними, слідкувати за справністю газових приладів, приладів пічного опалення та електроприладів. Адже недотримання правил пожежної безпеки може призвести до загибелі людей.

Коментарі закриті.