DSCN1192_501x376Як уже повідомляла найближча газета, у Посольстві Китайської Народної Республіки відбулися урочистості з нагоди 70-річчя Перемоги у війні Опору китайського народу японським загарбникам і у Світовій війні проти фашизму. Подяки та цінні подарунки отримали Михайло Ющенко і Василь Курцев з Мени, Василь Розя з Березни і Микола Пархоменко з Макошине. Решта ж ветеранів не змогли прибути до Посольства за станом здоров’я.

На святкування Дня визволення Менщини від фашистських загарбників і відзначення Дня міста прибули заступник керівника Менського осередку Чернігівського земляцтва у Києві Валентина Терещенко та член земляцтва генерал Володимир Лемеш. Вони вручили за дорученням Посла КНР в Україні Чжана Сіюня подяки і айфони Володимиру Більцю з Макошине, Григорію Поповичу з Червоних Лук, Якову Горілому з Мени, Андрію Кудрі з Гусавки та Олексію Надточію з Локнистого.

Ще від Посольства був лист до ветеранів з вітаннями з нагоди 70-річчя Перемоги у війні Опору китайського народу японським загарбникам і у Світовій війні проти фашизму. Посол КНР бажав захисникам здоров’я, благополуччя і миру. Голові районної ветеранської організації Раїсі Москальській Валентина Терещенко вручила Подяку від голови ради Чернігівського земляцтва в Києві Віктора Ткаченка за активну громадянську позицію та високий патріотизм у роботі з ветеранами та підростаючим поколінням.

Чотирьом ветеранам – Олексію Ральченку з Березни, Олександру Сидоренку з Кукович, Миколі Солов’ю з Майського та Василю Любеці з Бірківки китайські відзнаки і подарунки голова районної ветеранської організації Раїса Москальська вручила у їхніх домівкаїх А солісти народного хору ветеранів «Придеснянські барви» Леонід Носаченко та голова міської ветеранської організації Ілля Щербатенко виконали для нагороджених їхні улюблені пісні.

Коментарі закриті.