Киселівка пригадала свою історіюКиселівка, як і більшість населених пунктів Менщини, відзначала визволення від німецько-фашистської окупації. Та у киселівців був ще один привід для святкування – 380 річниця заснування села.

Як виявилося, село Киселівка досить древнє, зі своєю історією та переказами. Поблизу цього населеного пункту археологи виявили свого часу два давньослов’янські городища IX – XIII століть.

Є відомості, що ще 1239 року під час нашестя монголо-татар було зруйноване городище Чепіжине, що знаходилося на околиці сучасної Киселівки.

Саме село вперше згадується в середині XVII століття – у 1633 році. Свою назву воно отримало від прізвища ставленика польського короля українського магната Адама Киселя. Якраз він, за народними переказами, і був господарем цього населеного пункту.

– Ми провели мітинг з покладанням квітів до пам’ятника загиблим односельчанам, – розповів найближчій газеті Киселівський сільський голова Костянтин Ступак. – Потім усіх бажаючих чекала концертна програма у місцевому Будинку культури.

На славу постаралися учні та вчителі Киселівської школи, які організували виставку квітів та плодів, виготовили різноманітні композиції із осінніх дарів природи.

Для ветеранів влаштували святковий обід. Не забули і тих стареньких, хто не зміг прийти. Їм по домівках були розвезені подарунки, із придбанням яких допомогла місцева агрофірма ТОВ «Агроресурс-2006».

Коментарі закриті.