У магазині «Чайна країна», який два місяці тому відкрився у Мені, пропонують понад 70 сортів чаїв. Є навіть такі, які сприяють схудненню та знімають симптоми похмілля. А ще тут є вишукані сорти кави та усі необхідні аксесуари для проведення чайної церемонії та приготування висококласної кави.

Висока якість продукції та широкий асортимент привертає до нового магазину увагу усе більшої кількості покупців. Колекція чаїв, яка тут представлена, здатна задовольнити смакові уподобання будь-якого шанувальника цього популярного напою. Тут є і чорні, і зелені чаї, великий вибір ароматизованих, трав’яних, квіткових та фруктових сумішей. Є й етнічні чаї, найбільшою популярністю користується парагвайський «мате».

Окремо варто сказати про елітні чаї – це високоякісні зелені й ароматні чорні, навіть унікальний за своїми властивостями (хоча й недешевий) білий чай.

Господарка магазину Світлана Аландаренко докладно може розповісти про кожен із численних сортів чаю, які тут представлені. Особисто мене, приміром, найбільше вразили так звані вручну «зв’язані» чаї: у формі кулі, плоду лічі, зірки або пагоди. При заварюванні такого чаю у прозорій посудині можна спостерігати, як розцвітають справжні чайні квіти. Заварювати кульку можна по п’ять разів, і щоразу ви отримаєте новий аромат і новий смак.

Ось, наприклад, «чарівний бутон»: елітний зелений чай у формі персика. Усередині знаходяться квітки хризантеми й амаранту. При заварюванні виходить яскраво-золотавий напій з фруктовим ароматом і м’яким смаком.

Або ще один, «серцевий еліксир» – зв’язаний вручну у формі серця. При заварюванні у центрі відкриється квітка лілії, в якій знаходяться квіти хризантеми і жасмину. Краса!

Компанія, котра поставляє чаї до магазину, має власне виробництво, тож гарантує контроль за якістю продукції.

Окрім цього, у «Чайній країні» можна придбати найкращі сорти кави «арабіка», тож навіть найвибагливіший кавовий гурман зможе підібрати напій на свій смак.

Потрібно вибрати вишуканий подарунок? У цьому магазині вам запропонують посуд із китайського порцеляну, різні аксесуари (ситечка, турки та ін.) А ще мене вразили оригінальні ручні кавомолки. Різноманітність стилів, форм і кольорів такої продукції не залишають байдужими, тож за невелику суму можна підібрати той варіант, який вам підходить.

Коментарі закриті.