Криза кризою, а жити треба, і бажано – у власному житлі. «Наше слово» спробувало з’ясувати, скільки коштують будинки та квартири у нашому районі. А також порівняло ціни з чернігівськими та київськими. Ми дослідили газетні оголошення про продаж нерухомості за останній місяць. Спитали людей, що продають житло, яку ціну вони за нього хочуть. Ось, що почули.

Квартири у Мені

Двокімнатна квартира у центрі міста, є сарай, гараж – 30 тисяч доларів.

Трикімнатна квартира (другий поверх), приватизована, є газ, індивідуальне опалення, телефон, гараж, сарай, погріб, літня кухня, проте немає води – 16 тисяч доларів.

Однокімнатна квартира у двоповерховому будинку з індивідуальним опаленням – 13 тисяч доларів.

Будинки у Мені

Будинок у місті зі всіма зручностями – від 50 тисяч до 70 тисяч доларів.

Але найчастіше за будинки з надвірними будівлями, газом, водою, присадибною ділянкою просять від 20 до 25 тисяч. Тих же таки доларів.

Дім у центрі міста з пічним опаленням, окремими двором, надвірними будівлями, але зі «зручностями у дворі» обійдеться у 14 тисяч «зелених».

Будинки у селах району

Оголошень про продаж нерухомості у селах небагато. А ті власники, які продають житло, часто ще не визначилися з ціною.

У Березні за будинок (60 кв. м) у центрі селища з газом, водою, надвірними будівлями, присадибною ділянкою 0,35 га господарі правлять 10 тисяч доларів.

Ще дешевше обійдеться газифікований і телефонізований дім у Макошине (вода у дворі) – вісім тисяч доларів.

Варто зазначити, що це ціна, яку продавці хотіли б отримати. Зазвичай у таких випадках прийнято торгуватися. Тож кінцева ціна нерухомості цілком може бути нижчою.

Квартири у Чернігові

Ознайомилося «Наше слово» і з оголошеннями про продаж нерухомості у Чернігові. За однокімнатні квартири у обласному центрі найчастіше просять 25 – 30 тисяч доларів. За двокімнатні – 40 – 45 тисяч. За трикімнатні – 55 – 60 тисяч доларів.

Квартири у Києві

– У Києві квадратний метр ненової квартири коштує в середньому 1810 доларів, – писав у листопаді сайт TCH.ua. – За два роки (з листопада 2008 по листопад 2010 року) квартири подешевшали майже вдвічі.

«Наше слово» зв’язалося зі столичними продавцями нерухомості, які підтвердили цю інформацію. Зараз ненову однокімнатну квартиру площею близько 30 квадратних метрів («хрущовку») можна придбати за ціною від 50 тисяч доларів.

Коментарі закриті.