Про спрощення процедури реєстрації транспортних засобів та інші нововведення розповів начальник відділення реєстраційно-екзаменаційної роботи ДАІ з обслуговування м. Мени, Менського, Сосницького, Новгород-Сіверського, Корюківського, Семенівського та Щорського районів Святослав Тібеж.

За його словами, в обласному центрі на території Чернігівського ВРЕР ДАІ створене так зване «єдине вікно», яке надає послуги з реєстрації транспортних засобів, зняття з обліку та заміни посвідчення водія.

Будь-який автовласник, котрий мешкає у Чернігівській області (зареєстрований на її території), незалежно від району проживання, може тут виконати реєстраційні операції. Іншими словами, придбавши у обласному центрі авто, більше не потрібно їхати до свого райцентру і реєструвати його там.

Чернігівське ВРЕР ДАІ розташоване у відокремленій двоповерховій споруді за адресою: вул. Шевченка, 162-а (на території ТОВ «Сільгосптехніка», кінцева зупинка тролейбуса № 10).

Тут же знаходиться експертно-криміналістична група УМВС області з дослідження транспортних засобів, які здійснюють свою діяльність відповідно до графіка роботи реєстраційно-екзаменаційного відділення. Також розміщені відділення банківських установ, які приймають платежі за послуги та спеціальну продукцію ДАІ, податки і збори, передбачені чинним законодавством.

Поблизу Чернігівського ВРЕР ДАІ знаходяться суб’єкти господарювання, що надають послуги з укладання довідок-рахунків на придбані транспортні засоби, тотоварознавчі оцінки транспортних засобів.

Графік роботи «єдиного вікна»: середа – четвер: 9.00 – 18.00; вівторок і п’ятниця: 9.00 – 20.00; субота: 9.00 – 16.00.

Окрім того, за словами Святослава Тібежа, для водіїв є ще одна приємна новина: водійське посвідчання подешевшало. Щоби просто замінити його, потрібно заплатити 198 гривень. А з екзаменом – 224 гривні.

Коментарі закриті.