Влада стурбована з ситуацією, яка склалася з нерозмитненими автомобілями на єврономерах. І готова застосовувати жорсткі заходи.

Про це заявив начальник Головного управління Національної поліції в місті Києві Андрій Крищенко, повідомляє autodriving.net

На думку головного поліцейського столиці, щоб стабілізувати ситуацію в країні, потрібно вносити жорсткі зміни в законодавство. Також він заявив, що за необхідності такі автомобілі можна просто прибрати з вулиць.

«Я взагалі не розумію: в суверенній державі існує цілий пласт автомобілів з незрозумілими номерами», – підкреслив Крищенко.

Крім того, начальник столичної поліції вважає, що проблема “євроблях” в Україні не може залишатися невирішеною. Одним з методів Крищенко називає тотальну легалізацію всіх ввезених нерозмитнених автомобілів і заборона ввезення таких надалі.

«Так, є дипломати – у них офіційна реєстрація, є транзитні машини, приїхали і поїхали. Але практику ввезення таких автомобілів потрібно заборонити. Легалізувати всі, що є, за якісь гроші, і заборонити », – зазначив Крищенко.

Активіст Менської громадської організації “Авто Євро Сила” Сергій Мілейко прокоментував “Нашому слову” проблему “євроблях”:

“Це особиста позиція Андрія Крищенка. Наразі два  законопроекти №8487 та №8488 вже пройшли перше читання у парламенті. Додано поправки, далі – друге читання. Зараз депутати на канікулах”.

Коментарі закриті.