У Куковичах знову зібралися випускники. Цього разу освітяниЗаслужений вчитель України, педагог Куковицької школи Ольга Сидоренко підготувала до друку дві книги про рідне село. Їх уже побачив читацький загал не тільки нашого району. А це з’явився ще й фільм «Куковичі на зламі століть».

Авторами ідеї створення документальної кінострічки є Микола Ілляшик та Василь Роговий. Авторами сценарію виступило подружжя Сидоренків – Ольга Іванівна та Василь Іванович.

У фільмі, який триває понад півтори години, відображено життя Кукович і його людей. Глядач має можливість ознайомитися з діяльністю сільськогосподарського підприємства, а також побачити будні і свята працівників соціально-культурної сфери села: школи, культосвітніх установ, пошти, пекарні, дитсадка, побуткомбінату, фельдшерсько-акушерського пункту.

До глядача повернулися з Вічності колишній голова ск «Куковицький» Микола Нужняк і заслужений працівник сільського господарства України, колишній головний агроном сільгоспкооперативу Петро Ілляшик.

Кінострічка нагадала вдячним жителям Кукович, як відбувалося перепоховання їхнього односельця Степана Хруща, який вважався безвісти зниклим. А ще як члени «Куковицького» вшановували 30-річчя головування Миколи Нужняка.

Затамувавши подих, дивилися на екрані зустріч колишніх випускників школи, які стали військово­службовцями і вчителями.

Виступ славнозвісної «Калиноньки», відзначення свята Водохреща, щедрівки – усе це теж відображено у кінострічці.

Який би то був фільм без відображення чарівної природи придеснянської сторони! Відеоматеріали для нього з етюдами і пам’ятними подіями у Куковичах і Пам’ять Леніна надали небайдужі жителі цих населених пунктів та вихідці із сіл – Микола, Галина, Марина та Василь Ілляшики, Анатолій Кобець, Анатолій Добридень та Ніна Скороход.

У кінострічці звучали пісні на слова Ольги Сидоренко.

Відеомонтаж фільму майстерно і на високому професійному рівні виконав фотохудожник Іван Шульга з Мени.

Коментарі закриті.