Куковичани та волонтери придбали для армії... літакаІ нехай це не винищувач чи бомбардувальник, а безпілотник-розвідник. Але саме цієї техніки так не вистачає нашим бійцям на передовій. Подарунок небайдужих людей може врятувати не одне солдатське життя.

Війна з кожного міста, села, селища забирає молодих хлопців і зрілих чоловіків на захист рідної землі. Щоб жити у своїй незалежній країні, наші сини, чоловіки, брати йдуть воювати. Мало людей, які не переймаються всеукраїнською бідою, які не підтримують фронтовиків.

На жаль, з досвіду останнього року люди знають, що на передовій солдатам допомагає вистояти в основному підтримка близьких, рідних та небайдужих людей. Хтось молитвою, хтось одягом, їжею, а хтось психологічною та правовою допомогою підтримує воїнів.

Щоби вистояти, вижити, бійці підтримують зв’язок з рідними, з волонтерами, повідомляють, в чому їм необхідна допомога. Від цього часто залежить доля всієї бригади чи батальйону. Так пишеться історія цієї жорстокої війни.

Однією з її сторінок стане й приклад Кукович. Уся громада села об’єдналася та підтримала бійця 1-ї танкової бригади Олександра Хруща.

– Люди в селі чуйні, добрі, знають ціну оснащенню у військовий час, тим більше, що вже семеро наших односельців пішли служити по мобілізації, – розповідає Куковицький сільський голова Віталій Чичкан. – За тиждень усім миром назбирали 22 тисячі гривень. Хотіли придбати спочатку тепловізора, але, порадившись із Олександром та керівництвом його частини, вирішили віддати кошти на безпілотник. Наших грошей не вистачало, спасибі – волонтери виручили.

Якраз у цей час чернігівські волонтери Сергій Воробйов та Микола Ющенко займалися придбанням безпілотного апарату. Тож куковичани вирішили передати кошти туди. Літака придбали у Києві за 80 тисяч гривень і передали до 1-ї танкової. У підрозділ, де служить Олександр Хрущ.

– Ми хочемо, щоб Олександр та його побратими знали, що ми цінуємо їхню службу, їхній подвиг, – говорять куковичани. – Тут, у тилу, всі ми переживаємо за своїх солдат, підтримуємо їх та віримо в перемогу. Сьогодні людей об’єднала війна. Але віримо – завтра будемо єдині в мирі.

Волонтери плекають надію придбати ще одного безпілотника для 13-го мотопіхотного батальйону.

Коментарі закриті.