Виконком міської ради запрошує менян та гостей міста вас взяти участь у святкових заходах до Дня міста, які відбудуться 18 вересня 2011 року.

11.00 – мітинг-реквієм, присвячений 68-й річниці визволення Менщини від німецько-фашистських загарбників (біля обеліску Слави).

12.00 – виступ міського хору ветеранів (парк у центрі міста).

З 14.00 – святкова концертна програма «Рідне місто моє» (парк у центрі міста).

16.00 – демонстрація художнього кінофільму (центр культури і дозвілля молоді).

З 16.00 – запрошує «Караоке».

18.00 – презентація кліпу гурту ViDimo (центр культури і дозвілля молоді).

З 18.30 – виступ військового духового оркестру на Червоній площі міста.

20.30 – святковий фейєрверк.

З 21.00 – святкова молодіжна дискотека.

Протягом дня на вас чекають:

* спортивні змагання на міському стадіоні;

* виставка квітів, плодів, вироби народних умільців;

* дитяча ігротека;

* святкова торгівля.

Дійства відбуватимуться у центрі міста.

До 68-річниці визволення району від фашистських загарбників у населених пунктах відбудуться урочистості.

У Киселівському центрі культури і дозвілля молоді та у Макошинському селищному Будинку культури пройдуть зустрічі молоді з ветеранами.

Музичні привітання та відвідини ветеранів запланував клуб за інтересами «Співчуття» Лісківського Будинку культури.

У Волосківцях та у Бірківці 18 вересня о 9.00 відбудуться мітинги-реквієм з покладанням квітів, а також зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни.

У більшості клубних закладів району 19 вересня пройдуть урочистості з нагоди визволення Менщини від німецько-фашистських загарбників. На Співочому полі у Березні можна буде подивитися циркову виставу з Києва. У Блистові 21 вересня об 11.00 відбудеться мітинг-реквієм та святкова програма в сільському клубі.

У Мені 19 вересня о 17.00 святковим концертом розпочне своє дійство щорічний шостий відкритий фестиваль-конкурс «Чудодійні мелодії».

У районному центрі культури та дозвілля молоді відкрито фотовиставку «Партизанський рух в Україні в роки Великої Вітчизняної війни», з якою можна ознайомитися у фойє ЦКДМ.

В усіх бібліотеках району діють книжкові виставки на такі теми: «Уклін ветеранам і квіти осінні», «Схиливши голову, задумайтесь хвилину».

Сільські бібліотеки-філії проводитимуть свята рідного села, на які будуть запрошені ветерани. Синявська бібліотека готує таке свято з приготуванням борщу та солдатської каші, якими пригощатимуть усіх односельців.

У читальному залі центральної бібліотеки оформлено інформаційний стенд «Повітряні баталії», який присвячено вшануванню пам’яті героїв-пілотів Івана Кожедуба та Олексія Покришкіна.

Юнацький відділ бібліотеки планує провести вечір спогадів «Юність в солдатських шинелях», а також урок-реквієм «Над Бабиним Яром шелест диких трав». В бібліотеках готуються інформаційні години для старшокласників.

Дитяча бібліотека готує краєзнавчу вікторину «Рідні вулиці міста, де живуть ветерани, наші прадіди і прабабусі».

У Менському районному краєзнавчому музеї 24 вересня відбудеться день відкритих дверей, там експонується постійна виставка «Народні месники».

У Березнянському історико-краєзнавчому музеї ім. Григорія Верьовки проводяться екскурсії, організована виставка «Пам’ять про них збережуть обеліски», до 19 вересня заплановано виставку «Дорогами болю».

Коментарі закриті.