x_4d61fc23Переможці. Джерело фото: “В Контакті” (група ФК “Авангард”).

У футбольних змаганнях за кубок Перемоги «Авангард» обіграв «Юність» за результатами пенальті.

За словами провідного спеціаліста ФСТ «Колос» Сергія Скоробагатого, авангардівці забили два голи вже на початку гри. Невдовзі гравці «Юності» також відправили м’яч у ворота суперників. Проте не змогли реалізувати пенальті. Зате «Авангард» ще в першому таймі зміг забити третій гол.

У другій половині гри вже «Авангард» не забив пенальті, зате «Юність» наздогнала конкурентів. Гра закінчилася з рахунком – 3:3.

У післяматчевих пенальті «Юність» забила у ворота суперників один м’яч, а авангардівці – чотири. Кубок Перемоги, як і в минулому році, дістався «Авангарду».

Головним арбітром матчу був Ігор Харета, асистентами арбітра – Микола Білець та Михайло Левенець. Гра не обійшлася без неприємностей. У першому таймі гравець «Юності» отримав серйозну травму.