Політика Примакова і його найближчого оточення починає входити в зону жорсткої кризи. В п’ятницю, 3 лютого, для вирішення однієї з найболючіших на сьогодні проблем до Мени приїхав заступник голови облдержадміністрації Сергій Сергієнко. Міський голова на зустріч не прийшов.

 

 

А привело заступника губернатора в Мену наступне. 6 січня 2016 року Менська міськрада провела конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів на території міста Мени. Звісно ж, конкурс виграло комунальне підприємство міськради КП “Менакомунпослуга”! Виграло і почало вивозити ті рідкі відходи, зливаючи їх в каналізацію, котру обслуговує ТОВ “Менський комунальник”. Останній не заперечував до тих пір, доки не почув, що в травні цього року буде комплексна перевірка, котра їм за прийняття тих відходів без державної ліцензії випише неймовірного розміру штраф. Отже, ТОВ “Менський комунальник” поклав важку бетонну плиту на місце зливу, тим самим уберігаючи себе від гарантованих штрафних санкцій.

Договір, котрий подавав на конкурс Небера і котрий є обов’язковий для проходження конкурсу, автору ще не надали. Просто цікаво, хто в Мені має таку ліцензію на відповідні об’єми і чому в такому випадку зливали в міську каналізацію, а не тому, з ким укладено договір, звісно, якщо він не фіктивний. От для врегулювання цієї проблеми і приїхав заступник голови ОДА. А міський голова Примаков не прийшов, хоча був запрошений на цю зустріч своєчасно. Втім, дивіться відео:

Голова комісії розвитку міськради Цигипа проводить засідання своєї комісії, ховаючись від людей. Що вони на ній роблять, невідомо. Про створення робочих місць чи підприємств на території міста мова не йде, тобто, розвитком комісія не займається. Ось одна з відповідей:

Звісно ж, на сайті інформація відсутня. І після згаданого у відповіді засідання пройшло декілька таємних засідань. Під час одного зателефонував Юрію Леонідовичу на мобільний, він же, почувши голос, відразу вимкнув телефон.

Про Неберу з його таємними структурами тарифів на надання послуг годі і згадувати.

Автор переконаний, що подібний вибір менян під час виборів знищує їх життя. Названі вище особи з Менської міськради воліють панувати над громадою і розпоряджатися на власний розсуд та користь належними громаді ресурсами. Що робити? Послухайте пораду заступника губернатора в самому кінці відео.

На жаль, серед нас багато таких, хто готовий за копійку продати все: і державу, і самоврядування, і суспільні інтереси громади. А потім такі наївно дивуються, мовляв, чому в нас війна, чому немає роботи і ціни непосильні? А відповідь то очевидна – якщо дбати про добробут наших обранців, а не про добробут громади, то нічого, окрім біди, не вийде.

 

 

 

Коментарі закриті.