Троє злочинців, ховаючи обличчя в шарфах і капюшонах, увірвалося у вівторок (12 грудня) близько 22 години до 81-річної мешканки Локнистого Любові Лишафай.

 

Жінка живе одна, але в той вечір у неї була сусідка, яку непрохані гості відразу ж замкнули в іншій кімнаті. Дівчата тримали двері, а чоловік, приставивши ніж до горла господині, вимагав у неї гроші. Любов Йосипівна відпиралася як могла. Пенсія, яку нещодавно отримала, – єдине джерело її доходів: заберуть – і хліба не буде за що купити. Зрозумівши, що нічого від неї не доб’ється, нальотчик став нишпорити по кімнаті. І незабаром знайшов в одязі 1300 гривень.

Як з’ясувалося пізніше, 700 з них він залишив собі, 600 розділив порівну між співучасницями. Одна з них – його 14-річна сестра. Навчається в дев’ятому класі. Йому – 31. І у нього вже були проблеми із законом. Обидва живуть в Локнистому – з матір’ю і її співмешканцем.

 

Інша грабіжниця на рік старше, вона з Чернігова, в село приїхала в гості.

 

Забравши гроші, трійця зникла. Вхідні двері зовні не блокували. Але жінки були так налякані, що до ранку боялися вийти за поріг. Ні стаціонарного, ні мобільних телефонів у них немає. Чекали, коли прийде соціальний працівник. Вона, дізнавшись про те, що трапилося, відразу повідомила сільському голові – Володимиру Кручко, який і зателефонував у Менський відділ поліції.

 

Злочин розкрили по гарячих слідах ще до обіду.

 

– Відкрито кримінальне провадження за ч. З ст. 187 Кримінального кодексу – повідомив т.в.о, начальника слідчого відділення Олександр Купрієвич. – Розбій, поєднаний з проникненням в житло, інше приміщення чи сховище, карається позбавленням волі на строк від 7 до 12 років з конфіскацією майна.

 


Анна Єфименко.

Коментарі закриті.