Кримінальне провадження стосовно бойовика «ДНР» передано до суду Управлінням СБ України в Чернігівській області завершено розслідування кримінального провадження, розпочатого стосовно громадянина України, який брав участь у збройному конфлікті на боці бойовиків так званої «ДНР».

21-річний чоловік був затриманий правоохоронцями в серпні цього року в Чернігові. У ході розслідування встановлено, що в травні 2014 року, перебуваючи у м. Торез Донецької області, він був залучений до терористичної організації «ДНР», де йому було присвоєно позивний «Рижий» та видано вогнепальну зброю, повідомляє прес-група УСБУ в Чернігівській області.

Виконуючи завдання бойовиків, чоловік у складі озброєної групи найманців за грошову винагороду охороняв самопроголошеного «мера» Пономарьова та захоплене терористами приміщення міськвиконкому м. Слов’янська. Крім того, чергував на блокпостах та в окопах, контролював підходи сил антитерористичної операції, брав участь у бойових діях проти українських військових.

Під час затримання та обшуку у зловмисника було виявлено фотографії та посвідчення, котрі підтверджують його приналежність до терористів бандформування «ДНР».

Наразі матеріали кримінального провадження із затвердженим обвинувальним актом за ч.1 ст.258-3 (участь у терористичній групі чи терористичній організації) Кримінального кодексу України скеровано до суду.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Butler: After an 0 5 start, trap games can’t exist

The success of a modest investment in Idle Free Systems Inc.michael kors bags uk sale

Liles has also made a short film out of the project, along with a 31 minute behind the scenes video.mcm bags
That’s not the case.birkin hermes

“We were probably a little bit undisciplined throughout the night we gave away a lot of free kicks.hermes ceinture
Firstly, this study acknowledges this fact that there limited literature of young children s constructions of nursery play, secondly, that children s perceptions of nursery play had been sought through observations over a short period of time apart from some exemptions and by interviewing children.hogan outlet online
5% through March 17, 2016.prada sunglasses
Witnesses who saw the officer dragged under the car told CBS4 it looked as though it was intentional.mulberry uk
toms sale

Коментарі закриті.