За 10 ран – 10 років

Олексій Д. з Ленінівки уже не раз побував на лаві підсудних. Та не кається чоловік!

Якось розпивали оковиту зі своїм земляком Юрієм. Пили-пили, а тоді зчинили сварку. Олексій схопив ножа і наніс Юрію 10 ударів у грудну клітку. Від великої крововтрати той помер на місці. Як виявилося під час паталого-анатомічного розтину, ножові поранення прийшлися в область легенів та серця. Тепер Олексій 10 літ сьорбатиме казенну юшку.

Підняв руку на рідну дитину

Подружжя Жанни і Олександра Х. із Жовтневого свого житла не мають. Знімали квартиру, ростили сина, до садка його не водили.

Батько шестирічного хлопчика уже мав проблеми з законом, однак старих звичок полишати не збирався.
Іноді давав волю кулакам. Не жалів навіть дитину. Одного разу так її побив, що довелося лікувати спочатку у центральній районній, а згодом у обласній дитячій лікарні.

Ніякі застереження, умовляння відповідних служб на горе-батьків не діяли – дитиною вони не займалися, у хаті панував бруд. Суд позбавив батьківських прав і Жанну, і Олексія.

Кинувся з ножем на правоохоронців

Добре хильнувши, менянин Анатолій К. вчиняв домашні розбірки. Чіплявся із сваркою до дружини і погрожував, що вб’є усіх, хто є вдома. Викликали міліцію.

Та п’яному Анатолію, як мовиться, море по коліна. Чинив опір правоохоронцям, намагався накинутися на них з ножем.

Коли хміль вийшов з голови, Анатолій свою вину визнав повністю. Вироком суду йому два роки доведеться бути тихішим від води і нижчим за трави. Якщо цей іспитовий строк він витримає – буде добре, а якщо ні – загримить за ґрати. І з Мени йому тепер не можна нікуди виїжджати, а ще треба сплатити понад 500 гривень на користь держави.

Щоб не було мало

Причиною сварки між Юлією і Сергієм стала горілка. Доки пили, було добре. Тоді Сергій надумав провідати своїх батьків. Побув у них трохи, повернувся до Юлі, з якою співмешкав у хаті її бабусі, і почав чіплятися до неї. Коли вже набридли їй і п’яне базікання, і домагання, схопила ножа і вдарила Сергія у груди.

Вину на суді вона свою визнала. Три роки мала провести за ґратами, а ще сплатити понад дві тисячі гривень на користь лікарні, де рятували життя Сергію.

Та не встиг вирок суду набрати чинності, як Юлія знову влізла в халепу – у родички вкрала мобільний телефон і 800 гривень. Хоча вона і повернула вкрадене, та до трьох років ув’язнення їй додали ще два місяці.

Обікрали родича

Старенький житель Слобідки поховав дружину і продав дещо зі своїх речей і господарства, аби поїхати доживати віку до рідні у Росію. Свої кровні 3 600 гривень ховав у потаємних місцях у скляних банках.

Ірина і Юрій М. з Жовтневого – далекі дідові родичі. Почувши, що у старого з’явилися гроші, вирішили їх вкрасти. Стали навідуватися, пропонувати допомогу. Юрій відволікав дідуся розмовами, а Ірина нишпорила по оселі, шукаючи гроші.

І знаходили. За місяць з різних схованок украли 2 830 гривень. Здалося мало. Стали брати із собою дітей і навчати, що їм треба робити. Результат візитів – 20 гривень залишилося для діда, решта прилипла до рук родичів…

Ірину засуджено до одного року з іспитовим строком на рік, Юрія – до чотирьох з половиною років позбавлення волі з іспитовим строком на два роки. Старшому їх сину засвітився один рік ув’язнення, але суд вирішив звільнити від відбуття покарання з іспитовим строком на два роки. Меншого сина суд зобов’язав передати матері на виховання. Обоє діти – неповнолітні, а їхній батько до цього уже сидів на лаві підсудних.

За матеріалами прокуратури району.

Мітки:

Коментарі закриті.