vorkvarЗа минулий тиждень райвідділом внутрішніх справ в ході проведення оперативно розшукових заходів було розкрито дві крадіжки майна. За вказаними фактами працівниками слідчого відділу Менського РВ УМВС відкриті кримінальні провадження та проводиться досудове розслідування.

Про це повідомив начальник Менського районного відділу УМВС України підполковник міліції Юрій Білик.

На автодорогах району трапилося дві дорожньо-транспортні пригоди без потерпілих.

Дільничними інспекторами райвідділу притягнуто до адміністративної відповідальності 55 осіб, з них: 31 – за розпиття алкогольних напоїв в громадських місцях, 1– дрібна крадіжка, 2 – хуліганство, 9 – придбання самогону та інших міцних спиртних напоїв домашнього вироблення, 7 – виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення, 1 – порушення строків реєстрації (перереєстрації) вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї і правил взяття її на облік, 3 – вчинення насильства в сім’ї, 1 – порушення правил торгівлі і надання послуг працівниками торгівлі, громадського харчування та сфери послуг, громадянами, які займаються підприємницькою діяльністю.

Співробітниками ВДАІ за управління автотранспортом у стані алкогольного сп’яніння затримано двох водіїв, на яких складено адміністративні протоколи, складено 11 адмінпротоколів за порушення правил безпеки дорожнього руху.

11.02.2014 року в с. Волосківці трапилася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої пошкоджено електроопору.

11.02.2014 року в смт Березна трапилася дорожньо-транспортна пригода без потерпілих.

12.02.2014 року надійшло повідомлення від жительки м. Мена про те, що вона виявила відсутність речей (одягу), які сушились на подвір’ї.

12.02.2014 року надійшло подання з ДВС про притягнення до відповідальності жителя с. Осьмаки, який ухиляється від сплати аліментів на утримання неповнолітньої дитини.

14.02.2014 року в м. Мена трапилася дорожньо-транспортна пригода без потерпілих.

15.02.2014 року надійшло повідомлення від жительки с. Киселівка про те, що сусід вчиняє сварку.

15.02.2014 року надійшло повідомлення від чергової медсестри Менської ЦРЛ про те, що за медичною допомогою звернувся житель с. Веселе з діагнозом: колото-різана рана в області ребер справа, алкогольне сп’яніння.

15.02.2014 року надійшло повідомлення від чергової медсестри Менської ЦРЛ про те, що за медичною допомогою звернувся житель с. Гусавка з діагнозом: закрита черепно-мозкова травма, перелом правої кісті, перелом правого наколінника, рвана рана потиличної ділянки голови, зсадина обох ліктьових суглобів, алкогольне сп’яніння .

15.02.2014 року надійшло повідомлення від жительки с. Бігач про те, що чоловік вчинив сімейну сварку.

16.02.2014 року надійшло повідомлення від чергової медсестри Менської ЦРЛ про те, що за медичною допомогою звернувся житель с. Жовтневе з діагнозом: забій носа, алкогольне сп’яніння.

По всіх вказаних вище фактах проводиться подальша перевірка.

Коментарі закриті.