– До центральної районної лікарні 30 жовтня було доставлено жителя Блистови з ножовим пораненням у живіт. Правоохоронці встановили, що травми потерпілому завдав односельчанин після спільного розпиття спиртних напоїв.

– Того ж дня до центральної райлікарні за медичною допомогою звернувся житель Мени з тілесними ушкодженнями, які отримав під час сварки з невідомими.

– Житель Миколаївки 27 жовтня покінчив життя самогубством через повішання. А наступного дня було знайдено труп мешканця Климентинівки, який так само звів рахунки з життям.

– Мешканка Березни 29 жовтня повідомила правоохоронцям про те, що в її дочки зникла кредитна картка, а через деякий час з неї було знято гроші. У ході проведення оперативно-розшукових заходів встановлено, що крадіжку кредитної картки скоїла жителька селища.

– За два дні, 28 та 29 жовтня, сталися дві пожежі житлових будинків у Мені. В обох випадках лихо спричинив неналежний догляд за димоходами. У Стольному 26 жовтня будинок загорівся через необережну поведінку господаря при палінні. А у господарстві жительки Мени того ж дня згоріло сіно.

Коментарі закриті.