– До лікарні обласного центру 10 жовтня потрапив житель Березни із закритим переломом правої стегнової кістки зі зміщенням. Як пояснив потерпілий, травму він отримав напередодні близько 23.00 при ударі автомобілем, який зник з місця пригоди. У ході перевірки на полі біля Бігача було виявлено автомобіль, який належить жительці Березни. Власниця автівки у свою чергу повідомила, що її транспортний засіб було викрадено біля кафе «Сюрприз» у Березні. При огляді автомобіля виявлено механічні пошкодження, що вказує на причетність до дорожньо-транспортної пригоди. 

– До центральної районної лікарні 4 жовтня потрапила жителька Блистови з діагнозом: отруєння алкоголем, гостра інтоксикація. Причиною отруєння стало надмірне вживання алкоголю. А наступного дня з алкогольним отруєнням до лікувального закладу було доставлено жителя Феськівки.

– Мешканець Жовтневого 8 жовтня вчинив самогубство через повішання.

– Працівниками міліції в ході проведення оперативно-профілактичних заходів під час огляду речей у жителя Мени виявлено пляшку з прозорою рідиною з характерним запахом спирту. Як пояснив останній, дану рідину він придбав у жительки Мени.

– У ніч на 4 жовтня з двору менянина за невідомих обставинах зникло шість метрів електричного кабелю та пошкоджено телевізійний кабель.

Коментарі закриті.