* Близько першої години ночі 22 травня сталося загорання гаража в господарстві жителя Блистови. В результаті пожежі вогнем знищено гараж та автомобіль «Газель».

* До центральної райлікарні 22 травня за медичною допомогою звернулась жителька Киселівки з тілесними ушкодженнями. Зі слів потерпілої, травми отримала від сина.

* Дільничними інспекторами міліції 24 травня під час відпрацювання при особистому огляді жителя Мени було виявлено та вилучено пляшку з прозорою рідиною з характерним запахом спирту. Як пояснив останній, спиртне він придбав у жительки Мени.

* До центральної райлікарні 25 травня за медичною допомогою з тілесними ушкодженнями звернулась жителька Ленінівки. Ушкодження потерпілій спричинив сусід.

* Того ж дня надійшло повідомлення від жительки Макошине про те, що чоловік вчинив вдома сварку та спричинив їй тілесні ушкодження.

* Директор «Менакомунгоспу» 25 травня повідомив, що вночі було вкрадено контейнер для твердих побутових відходів по вул. Індустріальній у Мені.

* У ніч на 27 травня невідома особа шляхом пошкодження врізного замка на дверях господарства жительки Мени проникла всередину приміщення та скоїла крадіжку грошей, банківських карток.

* Невідомі особи скоїли крадіжку непрацюючого глибинного насосу із вертикально-зрошувальної свердловини поблизу Стольного.

За інформацією райвідділу УМВС України в Чернігівській області.

Коментарі закриті.