– До центральної районної лікарні 14 вересня звернулася жителька Блистови із закритою черепно-мозковою травмою та численними гематомами. За словами потерпілої, її побила односельчанка.

– Того ж дня до районної лікарні потрапив і житель Ленінівки з розривом правого ключично-акромінального з’єднання. Травму отримав у результаті сварки з невідомими у рідному селі.

– 16 вересня за медичною допомогою звернувся неповнолітній житель Мени з тілесними ушкодженнями, які отримав від однокласника.

– На День міста до центральної районної лікарні було доставлено двох жорстоко побитих чоловіків. За інформацією головного лікаря району Петра Хомрача, один із потерпілих знаходиться на лікуванні у хірургічному відділенні лікарні, інший перебуває у важкому стані в реанімації.

– 19 вересня на лікування до центральної райлікарні потрапила дитина з Величківи з тілесними ушкодженнями, які отримала в дитячому садку «Веселка».

– Житель Городища 19 вересня мотоциклом на перехресті здійснив обгін авто, внаслідок чого відбулося зіткнення двох транспортних засобів. В результаті ДТП водій мотоцикла отримав тілесні ушкодження.

– У Феськівці працівники міліції 19 вересня під час особистого огляду місцевого жителя виявили пляшку з рідиною, що мала характерний запах самогону. Як пояснив останній, дану суміш придбав своєму селі.Того ж дня в ході проведення оперативно-профілактичних заходів під час огляду господарства жительки Феськівки правоохоронцями виявлено та вилучено вісім літрів рідини з характерним запахом самогону, самогонний апарат та близько 150 літрів самогонної закваски.

За інформацією районного відділу
УМВС України в Чернігівській області.

Мітки:

Коментарі закриті.