333

У Чернігівській обласній державній адміністрації 16 липня головою облдержадміністрації Валерієм Кулічем і головою обласної ради Миколою Звєрєвим був проведений круглий стіл. На ньому виступили зі спогадами безпосередні учасники та очевидці процесу підготовки і проголошення Декларації про державний суверенітет України.

 

У другій частині було обговорено історичне значення прийняття Декларації та її вплив на хід подальшої боротьби за незалежність України.

Зокрема, враховуючи прохання очільників круглого столу говорити і про шляхи подальшого розвитку України, виступив і автор цього матеріалу (частина друга, приблизно з 15 хвилини).

Початково цей матеріал розміщений на сторінках Часу Чернігівського.

Доповнення для читачів сайту Нашого слова.

В Україні відбувається дуже важкий і повільний перехід від тоталітарної системи управління, основаної на домінуванні неосвіченого в суспільно-політичній царині населення і його корисливих обранців, до системи, основаної на високій суспільно-політичній культурі української нації.

Як показало останнє засідання громадської ради при Менській райдержадміністрації, для багатьох шлях розвитку є неприйнятним, вони пристосувалися до життя у прогнилій системі і роблять все, щоб її зберегти.

Що робити? Показувати всю згубність діяльності людей з пострадянським мисленням і створювати систему на основі далекоглядної розумності та відповідальності.

Коментарі закриті.