100_463131 січня в приміщенні районної ради відбувся Круглий стіл представників громадських організацій, сільгоспвиробників і підприємців з керівництвом районної ради та райдержадміністрації.

Звісно, це ще не те, що має бути, це ще не прояви сформованого громадянського суспільства, коли люди встановлюють в державі та на місцях закони і живуть за ними. Це ще, певною мірою похід до “Царя батюшки” за справедливістю. Але це вже й не мовчазне терпіння знущань з боку центральної влади. Втім, перегляньте будь ласка відеозапис.

З побаченого і почутого можна зробити однозначний висновок, що обрання центрального керівництва держави і бездумне йому слугування до добра не доведе – економіка району і життя людей буде невпинно погіршуватися.

В цьому контексті дуже неоднозначною є роль посадовців Менської райдержадміністрації. Начебто, вони мають слугувати інтересам людей, як про те і присягали. А з іншого боку це однозначно карається звільненням, як те відбулося з попереднім начальником податкової.

Чи є панацеєю місцеве самоврядування? Ні, тільки деякою мірою. В даному випадку значну роль відіграють особисті позитивні якості голови райради Володимира Невжинського і депутатського складу райради в цілому. Для порівняння можна згадати про міську раду.

То що ж є тим золотим ключиком, котрий може відкрити нам шлях в успішне майбутнє? Відповідь дуже конкретна – системне, повсякденне ведення зусиллями і розумом всієї громади діяльності, спрямованої на встановлення і підтримання таких законів і порядків, котрі б дозволили як всій Україні, так і її громадянам та виробникам успішно розвиватися.

Коментарі закриті.