DSC_2117У нашому районі налічується 12 прийомних сімей. У них підростає 15 хлопчиків та дівчаток, які з’явилися в цих родинах у не зовсім звичний спосіб.

Про свої здобутки та проблеми прийомні батьки поговорили на засіданні круглого столу, що про­йшов у Мені. Захід був присвячений питанням функціонування прийомних сімей та взаємодії відділів, установ та органі­зацій  щодо їх супроводження.


У приміщенні районного центру соці­альних служб для сім’ї, дітей та молоді зібралися прийомні мами й тата, а також представники установ та організацій, які так чи інакше підтримують та контролюють родини, де є прийомні діти. Батьки ділилися одне з одним радощами та турботами, у їхніх очах світилася непідробна гор­дість за дітей, які встигли стати рідними.

– Ми – найщасливіша родина у світі! – завершила свою розповідь одна з присутніх мам.

За статистикою, близько 60 від­сотків батьків беруть на виховання дітей, бо не можуть мати власних, решта 40 – через бажання зробити щось добре для обездолених малюків, за покликом душі. З вересня 2009 року по січень 2010 року до інтернатів нашої області прибуло 320 дітей.

Коментарі закриті.