Артистів розмовного жанру Володимира Данильця і Володимира Мойсеєнка називають не лише в Україні, а й за її межами «кроликами». Бо вони стали популярними після відомої мініатюри про вухатих, які «нє только ценний мєх». Jбидва Володимири показали менянам і гостям міста цікаву концертну програму.

Реклами про приїзд у Мену народних артистів було достатньо. Однак бажаючих насолодитися естрадним розмовним жанром прийшло не так багато – близько 200 чоловік.

Концерт пройшов, як мовиться, на одному диханні. У глядачів обличчя сяяли посмішками, а долоні приємно щеміли від оплесків.

«Кролики» дуже старалися, аби сподобатися менському глядачу – і перевтілювалися у гарних панянок, і танцювали, а Данилець навіть заспівав.

Володимир Данилець після навчання у Київському естрадно-цирковому училищі отримав диплом артиста розмовного жанру і став працювати в гастрольно-концертній організації «Укрконцерт». Ще будучи студентом училища, по­знайомився з Володимиром Мойсеєнком, який теж у цьому навчальному закладі здобував фах артиста розмовного жанру.

Дует разом на сцені понад 30 років. За цей час до нього прийшли визнання і популярність, слава і любов прихильників їхнього таланту. А відомими Володимир Данилець і Володимир Мойсеєнко стали на початку 1990 року, коли в телепрограмі «Аншлаг» вперше показали «Кроликів» – один з найпопулярніших номерів дуету.

Народні артисти є постійними учасниками гумористичної телепередачі «Криве дзеркало», вони стали володарями кубка Аркадія Райкіна на конкурсі гумористів у Ризі, а ще – «Золотого пера» за кращу музично-розважальну телепередачу «Проснись и пой».

…Тішачи менських глядачів гумористичними сценками, діалогами, анекдотами, мініатюрами, обидва Володимири з вдячністю і глибокою повагою говорили про їхнього беззмінного художнього керівника і режисера усіх естрадних номерів – Євгенія Перебийноса.

«Наше слово» не пропустило можливості поспілкуватися з народними артистами.

– Нам дуже сподобався менський глядач – щирий, розкритий, веселий і вдячний, – сказав Володимир Данилець, – для таких людей, які розуміють і цінують гумор, працювати хочеться. Є бажання оновлювати репертуар, частіше виїздити на гастролі.

До речі, Данилець і Мойсеєнко не вперше у Мені. Кілька років тому вони демонстрували свій талант на сценах районного Будинку культури і Стольненського культосвітнього закладу, коли тамтешнє господарство «Праця» святкувало свій ювілей.

– Чернігівщина для мене є рідною, – каже Володимир Данилець, – адже я народився на Бахмаччині, у селі Дмитрівка. Музикою і гумором цікавився з дитинства, тому ким стати у майбутньо­­му – ця проблема ніколи не стояла.

– Щаслива доля звела мене з Володимиром Данильцем, за що я буду їй щиро вдячний усе жит­тя, – додає Володимир Мойсеєн­ко. – Хоча народився я у Росії, та моє дитинство і юні роки минули в Києві. І так розпорядився Всевишній, аби ми з Володею зустрілися і усе творче життя йшли в одній упряжці. Ми з ним дуже щасливі люди, бо виконуємо улюблену роботу, котра подобається мільйонам глядачів. Саме завдяки публіці ми удостоїлися високого звання народних артистів.Хоча добре знаємо, що народним артиста визначає не офіційне звання, а народ, наш глядач, котрий уже багато років не зраджує нам. А ми віддячуємо йому своїм мистецтвом, любов’ю, і дуже хочемо, аби це тривало якомога довше.

Артистів естради тепло і щиро привітав міський голова Федір Фесюн.

Коментарі закриті.