Напередодні Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги уособлюються почуття неймовірної гіркоти і болю, а також безмежної радості й гордості за свій великий народ та кожного ветерана особисто.

Адже в живих їх залишилось зовсім небагато.

Віддати свою шану та повагу ветерану Другої світової війни Михайлу Максимовичу Ющенку вирішили бібліотекарі районної дитячої бібліотеки разом з кращими читачами – учнями 4-А класу Менської школи ім. Т.Г.Шевченка.

Завітавши до нього в гості, діти подарували ветерану квіти, листівку, виготовлену своїми руками, а Михайло Максимович пригостив їх цукерками.

Кращі читачі Менської дитячої бібліотеки відвідали ветерана

Зі сльозами на очах 94-річний ветеран згадував, як форсував Дніпро, де отримав поранення. Потім розповів про участь у визволенні Варшави та ще двох польських міст, де знову було поранення. День Перемоги солдат зустрів у госпіталі.

Після війни, закінчивши поліграфічний технікум, Михайло Максимович працював у Менській друкарні понад тридцять років. У ветерана і сьогодні активне життя – він є учасником ветеранської організації та хору ветеранів. Нещодавно Михайлу Ющенку присвоїли звання підполковника.

Коментарі закриті.