Протягом останнього тижня Менщину сколихнула хвиля крадіжок у дачних будиночках і нежилих обійстях.

За інформацією Менського відділу поліції, 29 січня від жительки Осьмаків надійшло повідомлення, що невідомі влізли до її дачного будинку, все в ньому потрощили та викрали чорний метал.

Наступного дня із заявою до поліції звернулися дві менянки: у нежилому будинку, котрий належить одній із них, невідомі пошкодили двері, а інша виявила пошкоджений завіс на літній кухні.

Покотилися крадіжки Менщиною і з початком лютого: до поліції поскаржилася жителька Чернігова, повідомивши, що виявила пошкоджені двері свого дачного будинку у Волосківцях, звідти зникли речі домашнього вжитку. Мешканець Лісок повідомив, що невідомі пошкодили двері його будинку, розібрали грубку та вкрали металеві речі. Жителька Бігача заявила, що невідомі особи, пошкодивши замки, проникли до її дачного будинку і поцупили електроінструменти.

Також електроінструменти викрали і у жителя Мощного – невідомі проникли до будинку, вибивши вікно та виламавши двері. На ще одну крадіжку в Мощному поскаржилася жителька Дніпра: злодії порозбивали шибки й винесли речі домашнього вжитку.

Жителька Мени повідомила до поліції, що невідомі особи пошкодили прибої на вхідних дверях підвального приміщення її дачного будинку. А мешканець Синявки поскаржився, що крадії вибили вхідні двері на його дачі, поцупили металеві речі.

Напишіть відгук