neberaКомунальне підприємство міськради “Менакомунпослуга” справило новосілля на території колишньої рембуддільниці, котра розташована поряд з міською лазнею.

Автор не знає: йому радіти чи засмучуватися. Чому? Та все просто, щоб визначитися – потрібно знати дві речі: що, за яку ціну і які віддалені наслідки.

Уся Мена обклеєна оголошеннями про неймовірно привабливі кредити – багато, готівкою і негайно! От тільки чомусь за ними черги не стоять. Колись в Радянському Союзі вже захоплювалися колективізацією, індустріалізацією та іншими радощами. Сьогодні ті радощі виглядають не як радощі, а як трагедії. Автор за гарні умови для трудового колективу, за якісне обслуговування менян, але він не впевнений в тому, що дехто не гріє на цьому руки та не наповнює власні кишені.

Що ж, почекаємо звіту. Сподіваюся, депутати після його заслуховування зможуть детально відповісти на всі питання автора щодо того, скільки нам коштують послуги “Менакомунпослуги”? Можливо, за надані міськрадою кошти, можна зробити в три рази більше та в п’ять разів якісніше. Можливо, що й ні.

Отже, чекаємо звіту Олега Небери депутатам, а потім автор постарається, щоб депутати прозвітували про своє керування “Комунпослугою” громаді.

І ще. Коли ревізор КРУ Примаков перевіряв діяльність підприємств, то він не запити направляв, а приходив, брав документи і знайомився з діяльність підприємства чи закладу. То може, варто утворити незалежну від Примакова й Небери наглядову раду для контролю діяльності КП “Менакомунпослуга”?

Прошу до перегляду:

Коментарі закриті.