kp1+Вітання колективу комунального підприємства КП “Менакомунгосп” і його директора Олександра Сидоренка з визнанням високих досягнень їх праці.

Директор “Менакомунгосп” Сидоренку О.О.

Повідомлення про річний загальнодержавний рейтинг підприємства

Шановний Олександре Олександровичу!

Офіційно повідомляємо про завершення загальнодержавного безкоштовного рейтингування економічних показників підприємств України за результатами опрацьованого 2012-2013 року.

На основі науковообгрунтованої статистичної методології зваженого ранжування Ваше підприємство у КВЕД 96.04 “Діяльність із забезпечення фізичного комфорту” займає:

6-е місце в Україні за сумою місць 2-х номінацій фінансово-господарської діяльності і має право отримати офіційний статус «КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2013».

Перемагаючи в рейтингу і підтверджуючи це нагородами та символікою, Ви не тільки демонструєте Ваші конкурентні переваги, але і покращуєте впізнаваність (статус) Вашої торгової марки, ефективно мотивуєте персонал Вашого підприємства до досягнення кращих результатів у галузі, заявляєте про себе як про надійного і перспективного партнера.

Даний показник є одним з кращих у Вашому виді діяльності і має бути засвідчений почесними відзнаками, згідно Офіційних програмних заходів (Положення «Про проведення офіційних заходів з урочистого вшанування кращих підприємств галузі», Програми 1-3).

Протягом 14 днів з дня запрошення, будь ласка, зверніться до Оргкомітету Національного бізнес- рейтингу в Україні та отримайте належні Вам нагороди, а також право на використання символіки та статусів рейтингу в маркетингово-інформаційних та економічних заходах Вашого підприємства.

За детальною інформацією про критерії оцінки, методологію та особливості нагородження Вашого підприємства почесними відзнаками року телефонуйте особисто до Заступника голови Оргкомітету бізнес- рейтингу України у м.Києві: Алтуніна Семена Вікторовича, (044)232-94-44, 451-75-25; (093) 651-01-26 (у робочі дні з 9-00 до 18-00).

Коментарі закриті.