Про цього талановитого 12-річного хлопчика з Мени ми вже розповідали не раз. Нещодавно у Чернігові відбувся восьмий обласний фестиваль дитячої та юнацької творчості «Звичайне диво». Торік Костя теж брав у ньому участь і посів перше місце. Не підвів він свого вчителя Віталія Москальського і цього разу – знову став кращим.

 

Костю виховує його прабабуся Олександра Нестеренко. П’ятий рік хлопець навчається у музичній школі, добре грає на саксофоні.

– Я горджуся Костиком, – каже Олександра Петрівна, – бачу в ньому майбутнього професійного музиканта. Я щаслива, коли спостерігаю, з якою теплотою сприймають глядачі виступи мого правнука. Майже на всіх культурно-мистецьких заходах міста Костя виступає. Я завжди його супроводжую до музичної школи, чекаю його там, доки скінчаться уроки. І на всіх концертах, де Костик виступає, я завжди присутня.

Цього разу під час виступу хлопця у Чернігові зал вітав його стоячи. Додому він повернувся з пам’ятними подарунками і дипломом першого ступеня у номінації «Музичний жанр».

Костя Примаченко не лише грає на саксофоні. Він є учасником духового оркестру музичної школи, співає у хорі, грає на піаніно, опановує гітару. Хотів ще танцювати у ансамблі «Рикошет», однак за станом здоров’я хлопця не прийняли.

– Мені, як учителю, подобається велика працелюбність і відповідальність Кості, – каже його наставник Віталій Москальський.

Коментарі закриті.