Ваш девіз – максимальна природність! Приходьте на співбесіду в буденно розхитаному вигляді, відчуваючи перевагу над присутніми.

Не соромтеся одягнути джинси, які ви носили весь минулий тиждень, майку з цікавим надписом, а зверху ще що-небудь вишукане. Це створить сприятливе враження і підкреслить вашу індивідуальність.

Приходьте на співбесіду з роботодавцем з запізненням: хто приходить раніше – приречений провести декілька нудних хвилин в очікуванні зустрічі.

Якщо роботодавець зробить зауваження щодо вашої затримки, спокійним тоном скажіть, що, по-перше, будівля, в якій розташувалася організація, знаходиться в непрестижному, дальньому районі, а, по-друге, вивіска розміщена так непродумано, що тільки завдяки вашій дивовижній кмітливості присутні мають задоволення вас бачити.

Не забудьте, окинувши гордим поглядом приміщення, якнайшвидше вибрати для себе краще місце, на якому ви дуже ефектно виглядатимете.

Засуньте ліву руку в кишеню своїх джинсів. Права рука вам потрібна для енергійного жестикулювання. Оптимальний темп бесіди створюватиме ваше похитування на стільці.

Невимушено починайте розмову. Якщо ви закінчили свою промову, можете одразу відпочити. Тепер черга за іншими, хай зуміють вас умовити попрацювати у них.

Але одразу перервіть співрозмовника, якщо вам що-небудь не сподобається або, навпаки, дуже сподобається в його висловах.

Проявіть свою готовність йти на компроміси: відсутність власного професійного досвіду погоджуйтесь компенсувати високою заробітною платою. Адже робота тим важче, чим менше умієш її виконувати.

Не упустіть можливість справити враження відкритої людини: коли вам запропонують надати необхідні документи, не поспішаючи, у пошуках необхідних паперів, розмістіть на столі роботодавця вміст своєї сумки, при цьому пояснюючи, чому у вас сьогодні з собою гантелі і банка майонезу.

Терміново внесіть свої пропозиції щодо вдосконалення діяльності організації. З характерною для вас принциповістю вкажіть на вірогідні недоліки. Співрозмовники негайно переконаються у тому, що перед ними динамічна людина.

Якщо у вас виникає враження, що та людина, яка знаходиться напроти вас, «засмучена» ходом співбесіди, запитайте у неї про причини незадоволеності. Можливо, вона використовує це як мотив, щоб позбавити вас від своєї присутності.

За матеріалами Державної служби зайнятості, www.dcz.gov.ua/kha/doccatalog/document?id=7969

Коментарі закриті.