Геннадій Примаков під час останньої сесії оголосив про заплановане навчання для депутатів і членів виконкому боротьбі з корупцією.

 

 

Примаков поінформував, що антикорупційне навчання відбудеться 9-го, в понеділок.

Ну от і добре, подумав я, в понеділок побуду на цьому навчанні, а у вівторок поїду на загальні збори мешканців у Феськівку, куди мене заздалегідь запросили.

На сайті міськради оголошення про антикорупційне навчання не знайшов. Втім, як і про схід села Феськівки. З допомогою прямих контактів з Черніговом з’ясував, що навчання заплановане на 10 годину вівторка.

Ось так я виявився перед вибором: їхати у Феськівку чи йти на навчання антикорупційній боротьбі? Схиляюся до другого.

Найбільше мені цікаво подивитися скільки депутатів і членів виконкому прийде на це навчання, бо в мене таке враження, що більшість з них прагнули набуття свого статусу саме для розвитку корупції і отримання корупційних прибутків, а не заради чесного слугування інтересам громади і, тим більше, боротьби з корупцією.

По друге, сподіваюсь почути лекцію від Геннадія Примакова на тему: “Як брати хабарі і роками уникати за це відповідальності”.

Ну і третє. Цікаво познайомитися з рівнем заходу – інколи бувають більш-менш якісні, інколи зовсім погані.

І ще. В мене таке враження, що в більшості депутатів мислення вкрай корупційне. Втім, як і в деяких місцевих видань. Чому? Вони жодним чином не здатні мислити категоріями покращення загального блага за рахунок власних зусиль. Їм доступне розуміння тільки отримання вигоди з загального блага без творення його. Особливо чітко це проявляється в їх абсолютній нездатності зрозуміти мотивацію моєї діяльності і тому намагання її вписати в межі свого світогляду і своєї моралі. Для них Трегубенко вкрай незрозумілий, мабуть, такий же підленький по відношенню до загалу як і вони, але лицемірно маскується під того, хто безкорисно працює на загальне благо. А от Примаков такий як вони, зрозумілий і абсолютно правильний. Звідси і співчуття до свого, котрого несправедливо намагаються позбавити хлібного місця голови міськради працівники прокуратури, СБУ і суду.

Коментарі закриті.