Колишні і теперішні футболісти «Кооператора» – немов одна сім’я. Досвід та молодість дають чудовий сплав мудрості і прагнення до перемоги.
Колишні і теперішні футболісти «Кооператора» – немов одна сім’я. Досвід та молодість дають чудовий сплав мудрості і прагнення до перемоги.

Футбольна команда «Кооператор» – найстарша у нашому районі, минулої неділі їй виповнилося 30 років! Змінюються часи, змінюються гравці, незмінними залишаються традиції і перемоги.

Усе почалося у 85-му

ФК «Кооператор» був організований при місцевій райспоживспілці ще у травні далекого 1985 року. Його засновниками стали директор міськкоопторгу Володимир Томіленко, нині вже покійний директор коопунівермагу Юрій Москалець та старший товарознавець Юрій Пилипенко. До речі, саме Юрій Пилипенко був першим капітаном команди.

Нас усіх повязувала любов до футболу, – згадує колишній капітан. – Хоча і різного віку були, середній вік гравців у команді складав 34 роки. Та які хлопці! Петро Карпенко, Олександр Левицький, Андрій Данюк, Дмитро Колоток, Сашко Любенко, Іван Сапко, Михайло Овсяніков, Олександр Воробей, Володимир Семенюк, Саша Соловей, Георгій Шебалков. Склад команди з роками змінювався, тож хай мене вибачать – якщо усіх назвати, то і газети не вистачить.

«Кооператор» за роки існування неодноразово ставав переможцем і призером різноманітних футбольних змагань. Деякі його гравці гідно представляли наш край і на обласному рівні.

Достойна зміна

Ось і цього року команда достроково стала переможцем у відкритій першості району першої ліги 2015 року.

За сезон відтворили команду заново, так би мовити, пройшли перезавантаження, і тепер можемо з оптимізмом дивитись у майбутнє, – радіє теперішній капітан команди Роман Минець.

Футбол не втрачає своєї привабливості – лише за останні роки через сито команди прийшли багато футболістів, які і досі грають на високому рівні. І зараз тренується та підростає достойна юна зміна: Владислав Губко, Артем Гапон, Максим Сьомін, Андрій Стукало, Ігор Соловей, Денис Колесніков, Михайло Кожедуб. Вони – майбутнє ФК «Кооператор».

Та й ветерани нас не забувають, підкажуть, а інколи й покажуть, як грати треба, – продовжує розповідь Роман Минець. – Адже не даремно маємо девіз: «В єдності – наша сила!»

«Сімейний» матч

Своє 30-річчя «Кооператор» відзначив по-спортивному: у «сімейній» футбольній баталії зустрілися ветерани команди та нинішні гравці.

На матчі панувала дружня атмосфера та лунав незмінний гімн колективу – «Команда молодості нашої». Цікаво та з гумором гру коментував один із незмінних й ідейних керівників Вадим Кожедуб.

Перемогла дружба: гра закінчилася із рахунком 3:3.

Ветерани отримали цінний подарунок та чудовий кубок до ювілею від керівника громадської організації «Менська сотня» Геннадія Примакова, молодь – професійний футбольний м’яч від представника Радикальної партії Валерія Гайдукевича.
За підтримку команди футболісти подякували Миколі Костенку та Олексію Пономаренку.

Коментарі закриті.