Ну ось і перегорнута ще одна сторінка футбольної історії Менщини. Цього року кубок переможців отримала менська футбольна команда «Кооператор».

З весни у «Кооператорі» почалися зміни. Спочатку змінився капітан, а потім лави команди поповнили нові гравці. Футболісти розуміли, що боротися за чемпіонство буде важко. Також знали реальну силу своїх головних конкурентів – міської команди «Авангард», яка вже декілька років поспіль вигравала першість району. Але, зібравши всі сили, «Кооператор» цього року показав, на що він здатний.

І скільки б не ходило пліток про їхню перемогу, але м’яч круглий, поле рівне і шанси перемогти у всіх команд були однакові.

Якщо ви були присутні на матчах, то частенько могли почути такий крилатий вислів: «Хто на полі імператор? Це команда «Кооператор»! І не на словах, а на ділі футболісти цього року це довели.Капітан команди Олександр Гуза дякує всім, без кого цієї перемоги не було б. Це і спонсори, і вболівальники, і ветерани команди «КООП», які своїми порадами завжди допомагали. І, звичайно, найбільша дяка самій команді, яка змогла і зробила все можливе для перемоги.

Коментарі закриті.