Футбольний сезон, що завершився, для команди «Кооператор» став золотим як у прямому, так і в переносному розумінні. Колектив у цьому році виборов «золото» у відкритій першості району та став володарем кубку «Золота осінь-2011». «Наше слово» дізналося у футболістів, як їм вдалося досягти такого успіху.

– До перемог команду привів капітан Олександр Гуза, який при підтримці таких досвідчених гравців як Сергій Морозов, Євгеній Попович та Вадим Фесюн вправно керував діями гравців на полі, – розповідає Роман Минець.

– Завдяки вмілій і чіткій селекції в міжсезоння при сприянні приватних інвесторів Вадима Кожедуба та Романа Минця до команди прийшли нові гравці: Олег Сивенок, Євгеній Доля, Руслан Загрутдинов, Сергій Рубан та Ігор Когатько, які посилили колектив своєю грою, – продовжує Олександр Гуза.

Не було б цих перемог і досягнень без молодого амбітного покоління: Ярослав Кулик, Павло Калюжний, Ігор Манченко, Віталій Сидорович та Олександр Роговий – ось майбутня сила і слава «Кооператора». Своїми впевненими діями заслуговує на звання кращого голкіпера чемпіонату воротар Володимир Лавський.

Неоціненну підтримку внесли ветерани команди, які своєю присутністю на іграх додавали впевненості футболістам і підтримували командний дух: Володимир Томіленко, Юрій Пилипенко, Олександр Левицький, Петро Карпенко, Михайло Овсянніков. А також Олександр Верик, Андрій Данюк, Іван Сапко – люди, які беруть дуже активну участь у житті «Кооператора».

Звісно ж, команда з більш ніж чвертьвіковою історією не могла обійтись без своїх вболівальників.

– Хотілося б висловити велику вдячність милим жінкам і подругам за їх терплячість і розуміння. Саме вони надихали команду на боротьбу та перемоги, – підсумовують футболісти.

Коментарі закриті.