Черговий тур відкритої районної першості з футболу потішив уболівальників цікавими і напруженими матчами.

Під час зустрічі «Синявки» та менського «Темпу» у запеклій боротьбі здобути жадану перемогу нікому так і не вдалося, гра завершилася з результатом 1:1.

Феськівська «Ювента» приймала вдома березнянське «Полісся». Господарі чинили гідний супротив гостям, але все ж таки поступились із рахунком 0:3.

Гра між макошинською «Десною» та менським «Авангардом» виявилася напрочуд цікавою та емоційною. «Авангардівці» були сильнішими і перемогли – 0:3.

У Кудрівці місцева команда помірялася силами з «Дяговою». Гості першими відкрили рахунок, але протистояти на належному рівні протягом усього матчу не змогли. У підсумку програли з розгромним рахунком 10:1.

На стадіоні «Колос» зустрілися СК «Мена» та стольненське «Торнадо». Господарі більше володіли м’ячем, але гості мали декілька чудових нагод для взяття воріт та не використали їх. Натомість меняни забили чотири голи – 4:0.

Заключний тур першої ліги стартував матчем між менським «Кооператором» та киселівською «Нікою». Господарі, які вже достроково стали переможцями, дали можливість пограти гравцям резервного складу, чим і скористались гості, перемігши з рахунком 1:4.

У матчі між величківським «Шансом» та слобідською «Фортуною» господарі, постійно ведучи в рахунку, так і не змогли втримати перемогу, тож у підсумку вийшла бойова нічия – 3:3.

Непередбачуваний поєдинок відбувся у Чапаєвці, де місцева команда приймала семенівський «Фаворит». Гра проходила на зустрічних курсах: то гості вели в рахунку, то господарі. Відбувалася справжня футбольна битва, і після фінального свистка місцеві вболівальники щиро раділи перемозі своєї улюбленої команди з рахунком 4:3.

Олександр МИЦ.

Коментарі закриті.