Однією із проблем, з якою щодня стикається особовий склад райвійськкомату, є слабка поінформованість населення району щодо реального стану справ та умов для вступу на контрактну службу.

У цьому впевнений військовий комісар Віктор Павлюк. Додаткова розширена інформація зацікавить усіх, хто має бажання служити у Збройних Силах України.

Можна і на півроку

– Зразу хочу нагадати, що відповідно до змін, внесених ще минулого року до Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу», дещо змінилися терміни служби, – повідомив Віктор Павлюк. – Окрім стандартних умов для контрактників, за якими встановлено термін служби три – п’ять років, зараз передбачена можливість вступу на контракт терміном усього шість місяців.

Таке право мають громадяни, що проходять строкову військову службу або призвані по мобілізації та відслужили не менше 11 місяців в умовах нині діючого особливого періоду. Такі військовослужбовці при переході на контракт додатково отримають бонус у розмірі восьми (солдати), дев’яти (сержанти, старшини) чи десяти мінімальних зарплат (офіцери).

Також піврічний контракт можуть укладати особи, що під час дії особливого періоду (з 18 березня 2014 року) звільнені з військової служби – як строкової, так і по мобілізації.

У подальшому строк проходження військової служби для таких військовослужбовців може бути продовжено за новими контрактами на наступні шість місяців.

– Хотілося б подолати стереотип, що всі контрактники відразу ж відправляються в АТО, – продовжує військовий комісар. – Насправді це не так. Нещодавно на контракт ми запрошували осіб, що отримали інвалідність у зоні АТО, – на заміщення вакантних посад в райвійськкоматі. Контрактниками сьогодні в Чернігові комплектуються декілька тилових частин. Надходять пропозиції для залучення на контракт і з різних військових частин.

Про службу і зарплату

Особи, які не мали досвіду військової служби в ЗСУ, проходитимуть повний двомісячний цикл підготовки в навчальних центрах. Ті, хто служив (крім мобілізованих) – скорочений цикл навчання. Учасники бойових дій, кандидати, що вже проходили службу по мобілізації, проходять лише кваліфікаційну комісію і відразу направляються до частин.

Не буде зайвим нагадати, що за нормами Трудового кодексу за працівником, призваним на строкову військову службу, по мобілізації або ж прийнятим на контракт під час дії особливого періоду, зберігається робоче місце та середній заробіток на підприємстві, в установі чи організації. Не виняток і сільськогосподарські підприємства, фермерські господарства та фізичні особи-підприємці.

Якщо ж підприємець вирішує боронити нашу державу, то державна реєстрація його підприємницької діяльності не припиняється, а за період військової служби податки та збори не нараховуються.

Військовослужбовець отримуватиме грошове забезпечення, що у 2016 році становить не менше 7000 гривень.

А якщо ви строковик, мобілізований або контрактник, а зазначені соціальні гарантії не виконуються, необхідно негайно інформувати комісаріат та прокуратуру, адже тоді для роботодавця передбачено штрафи – до 17 тисяч гривень.

З усіх питань, що виникли стосовно служби у Збройних Силах України, жителі району можуть звертатись до райвійськкомату особисто або за телефоном 2-11-65.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;That it’s so tight is somewhat remarkable considering that, when Watson eagled the second hole, he opened a five shot leadBreeding success in a Houbara Bustard Chlamydotis [undulata] macqueenii population on the eastern fringe of the Jungar Basin, People’s Republic of China.hollister outlet

And I’m like ”Whoa.prada outlet
Lazenby says, opponent loomed as a Larry to be conquered.hollister hamburg

With a playoff berth already in the can, Boyd has benched tighthead Ben Franks and No 8 Victor Vito, and told in form back ups prop Chris Eves and openside Callum Gibbins to put their feet up for the weekend.mulberry outlet york
Luke headed to see Alexis after Julian’s announcement, but what will happen.michael kors uk bags
The Edmonton Oilers can stand up to the Pittsburgh Penguins one game

When the Edmonton Oilers are good, they very good, but when they bad they brutal.prada wallet
The two most notable are receiver/kick returner Tyrell Johnson and nose guard Sani Fuimaono.mulberry bags outlet
borse prada

Коментарі закриті.