Якщо у вас виникли питання стосовно цивільного захисту, порядку дій у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій, у тому числі пов’язаних з терористичними актами, можете отримати відповідну інформацію в Консультаційному центрі Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області.

– Консультаційний центр з 10 лютого працює у цілодобовому режимі, – розповідає провідний інспектор Менського райвідділу УДСНС у Чернігівській області Дмитро Гречуха. – Тут фізичні та юридичні особи можуть отримати необхідну інформацію у зручний для них спосіб: по телефону, електронною поштою або звернувшись безпосередньо до Центру.

Основні завдання Консультаційного цент­ру: надання кваліфікованої інформаційної допомоги (довідкової, науково-методичної); забезпечення населення своєчасною, достовірною та повною інформацією про діяльність Служби порятунку 101; забезпечення якості та доступності адміністративних послуг для громадян; надання інформації населенню щодо прав та обов’язків у сфері цивільного захисту; інформаційно-просвітницька робота серед населення.

Адреса центру: 14037, м. Чернігів, пр-т Миру, 190-А. Телефон: (0462) 96-86-15 (факс). Сайт: http://cn.mns.gov.ua е-mail: konscentr@i.ua

Коментарі закриті.