28 вересня 2012 року у місті Конотоп Сумської області відбудеться ІІІ дитячий етнофестиваль, організатором якого виступив відділ освіти і науки Конотопської міської ради. Цього року фестиваль виходить на Всеукраїнський рівень – офіційним партнером заходу виступила освітня мережа «Щоденник.ua».

Усі охочі матимуть можливість обговорити захід в офіційній спільноті фестивалю на порталі, більш детально ознайомитися с програмою та висловити свої пропозиції організаторам в онлайн-режимі.

До участі у Всеукраїнському дитячому етнофестивалі запрошуються колективи з усієї України, які репрезентують такі фольклорні жанри мистецтва як спів, танець, інструментальна музика.

Оргкомітет фестивалю бере на себе:

• витрати відносно проживання, харчування;

• транспортне обслуговування учасників під час проведення фестивалю;

• екскурсію містом Конотоп.

Колективам або виконавцям, які бажають взяти участь у заходах фестивалю, необхідно повідомити організаторам електронну адресу, на яку буде надіслана форма анкети-заявки та положення про етнофестиваль.

Звертатися потрібно у відділ освіти Конотопської міської ради за телефонами (05447) 6-60-17, 2-25-13, 2-25-75 або електронною поштою muo-konotop@ukr.net

Коментарі закриті.