IMG_1511На жаль, для Чернігівщини типовою є ситуація, коли пересічні люди і посадовці скаржаться на стан справ, але при цьому нічого суттєвого не роблять для покращення життя. Однак є громадські активісти та посадовці і цілі організації, котрі дивляться в майбутнє і своїм інтелектом та волею творять успішне завтрашнє життя українців. І є організації, котрі сприяють такій діяльності.

У Горлівці Донецької області зі всієї України зібралися представники тих, хто працює на майбутнє, для участі у восьмій Всеукраїнській науково-практичній конференції «Посилення соціальної функції органів самоорганізації населення», котру організували Всеукраїнська громадська організація «Асоціація сприяння самоорганізації населення, Громадська організація «Асоціація горлівської громади «Відродження та розвиток» і Горлівська міська рада за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Завдяки чернігівській громадській організації «Центр Доброчин», котра працює на розбудову відкритого демократичного громадянського суспільства шляхом захисту та сприянню реалізації прав і свобод людини в усіх сферах суспільного життя, розвитку громадянської ініціативи та сприяння Євроінтеграційним процесам, від Чернігівщини участь в роботі конференції взяли Щорський міській голова Роман Зуб, експерт «Доброчину» Наталя Максименко та ваш покірний слуга.

Узагальнено можна сказати, що це було те місце і те середовище з котрого було видно щасливий завтрашній день українців. Справа не в тім, що учасники зібрання позбавлені бачення неймовірної кількості проблем і складнощів, ні, вони їх бачили, можливо, набагато краще інших. Але, на відміну від інших, учасники конференції шукають і знаходять способи подолання проблем, для них є нормою життя перетворювати проблеми на успіх, об’єднувати всіх для спільної діяльності заради загального блага.

В наступному маленькому відеоролику показана презентація конференції для ЗМІ. Але мешканці Чернігівщини заслуговують на те, щоб побачити конференцію повністю і використати оприлюднені в ній знання та досвід для використання з метою покращення свого життя. Тому, після опрацювання відеозвіт про конференцію буде викладено в повному обсязі.

Коментарі закриті.