Комісія з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, соціального захисту та підприємництва Менської міськради провела своє засідання 5 січня.

 

 

 

Комісія збиралася досить довго. Спробував використати цей час для того, щоб домовитися про інтерв’ю з головою комісії Юрієм Цигипою. З котрого разу до нього вдалося таки звернутися з проханням розповісти про те, що саме очолювана ним комісія робить для соціально-економічного розвитку міста, оскільки саме це першочергово закладено в назву. Проте, у всякому випадку в автора, склалося враження, що міскрада в цілому і, зокрема, дана комісія спрямовують належні громаді кошти, в першу чергу, на те, що забезпечить їм прихильність найменш освічених виборців, а не на розвиток загального добробуту.

У відповідь почув, що мені давати інтерв’ю не буде, оскільки я “продався адміністрації”. Зрозуміло, якщо про розвиток, а не про популізм, то, значить, продався адміністрації. Втім, така відповідь, окрім прагнення конфронтації з адміністрацією, засвідчила два важливі моменти: те, що голові комісії про соціально-економічний розвиток сказати немає чого, і те, що він мислить виключно в категоріях купи-продай, що для депутата не дуже гарно.

Утім, в кінці засідання комісії (дивитися з 1 год. 30 хв.) Юрій Леонідович таки спробував поговорити на тему розвитку…

Прошу до перегляду:

 

Коментарі закриті.