У цьому році депутатським корпусом районної ради на десятій сесії було створено дві тимчасові контрольні комісії: для вивчення роботи очисних споруд, що перебувають в оренді ЗАТ «Корпорація «Інтерагросистема», та очисних споруд філії «Менський сир» ППКФ «Прометей».

За повідомленням офіційного сайту районної ради, створення комісій було обумовлено значною кількістю звернень від жителів міста щодо екологічного стану річки Бабка, а також вивченням стану дотримання умов договору оренди комунального майна ЗАТ «Корпорація «Інтерагросистема».

До складу комісій увійшли депутати районної ради та спеціалісти відповідних напрямків. Тимчасову конт­рольну комісію, що займається очисними спорудами, які перебувають в оренді ЗАТ «Корпорація «Інтерагросистема», очолив депутат Валерій Кіндер. А комісією з питань вивчення роботи очисних споруд філії «Менський сир» керує депутат Михайло Кот.

Обидві групи минулого тижня провели перші засідання, на яких вирішили організаційні питання, а також накреслили основні завдання і першочергові напрямки роботи.

За інформацією офіційного сайту, тимчасові контрольні комісії райради є органами, які здійснюють контроль з конкретно визначених районною радою питань. Засідання тимчасових контрольних комісій проводяться, як правило, закриті. Члени комісії та залучені для участі в її роботі інші особи не повинні розголошувати інформацію, яка стала їм відома у зв’язку з роботою комісії.

Коментарі закриті.