Джерело: Ярмарок професій Чернігів

Учора, 19 квітня, в обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. Т.Шевченка Чернігівські обласний та міський центри зайнятості провели ярмарок професій, участь в якому взяли і учні Менської районної гімназії.

В холі театру було розміщено куточки професійно-технічних навчальних закладів міста Чернігова та центрів професійно-технічної освіти (ПТО) державної служби зайнятості (ДСЗ). Під час заходу учні ознайомились з пропозиціями кожного навчального закладу. Поспілкувались з їх представниками.

Відбулась презентація Одеського, Кримського та Рівненського центрів ПТО ДСЗ, які здійснюють професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації за професіями, що мають попит на ринку праці.

Найцікавішим для учнів було проведення профорієнтаційного огляду учнівських команд “Оберемо професію разом!”. Метою конкурсу-огляду було донести до молоді в пізнавально-розважальній формі інформацію про важливість робітничих професій у житті та підвищити мотивацію учнів до праці та свідомого професійного вибору з врахуванням потреб ринку праці.

Веселили глядачів дотепними жартами, гарною акторською майстерністю та хорошими вокальними та хореографічними здібностями команда Менської районної гімназії «ММС», Корюківської загальноосвітньої школи №1 «Смак» та Чернігівської загальноосвітньої школи №29 «О’Крошка».

Як і годиться – перемогла «дружба». Та все ж не можна залишити поза увагою виступ команди «ММС». Відчувши енергетику залу, учасники команди з перших секунд свого виступу захопили увагу глядачів своїми жартами, піснями, танцями та костюмами, і ні на мить не відпускали їх. Глядачі з вдячністю відповідали на кожен жарт оплесками та палкою підтримкою.

Безпосередньою підготовкою команди ММС до участі в огляді займались викладачі районної гімназії Ю. А. Скотар та Л. А. Левченко. Свій внесок у підготовку команди зробили і спеціалісти районного центру зайнятості. Крім того, вони організували довіз учнів до Чернігова.

Спонсорську допомогу надали ФОП А. М. Попович, ФОП М. О. Довгий, керівництво філії «Менський сир» ПП КФ «Прометей»» та Менського споживчого товариства. Саме завдяки кожному з них наша команда достойно представила гімназію та Менщину вцілому на цьому огляді.

По завершенню огляду директор Чернігівського обласного центру зайнятості Лідія Падалка нагородила команди цінними призами.

Така профорієнтаційна робота зі старшокласниками, яку проводять центри зайнятості області, дає змогу розширити кругозір учнів, пропагує серед випускників престижність робітничих професій, розкриває можливості їх здобуття у відповідних навчальних закладах України.

Коментарі закриті.