Ми планували надрукувати матеріал про неякісну продукцію, яку час від часу нам, покупцям, намагаються продати за наші ж гроші. Текст уже був написаний, однак ошукана покупчиня відмовилася від попередніх скарг і від публікації. Мовляв, боїться помсти.

А все почалося з того, що менянка придбала хліб місцевого виробництва. Власне, назвати цей загадковий виріб хлібом було важко. До редакції найближчої газети вона принесла липкий і смердючий кавалок чи то недопеченого тіста, чи то клейстеру. «Наше слово» провело своє розслідування, але…

Ситуація, на жаль, досить типова. Дуже часто телефонні дзвінки і листи в редакцію закінчуються словами: «Тільки не називайте мої ім’я та прізвище». Аргументи у анонімів різні, але узагальнено вони зводяться до одного – навіщо мені зайві проблеми? Насправді вирішити питання без отих самих «зайвих проблем» досить важко. По-перше, чинне законодавство однозначно відносить анонімні звернення до категорії таких, які не мають розглядатися відповідними інстанціями. А по-друге, сподіватися, що хтось за тебе вирішить всі проблеми, самому залишаючись на позиції «моя хата скраю», м’яко кажучи, не дуже гарно. Та й не продуктивно.

Практично щотижня на мобільний телефон редакції надходять смс-повідомлення про нелегальну торгівлю спиртним у райцентрі і селах району. Називаються адреси, прізвища. Основні претензії – до міліції, яка, мовляв, не звертає уваги на споювання людей самогоном і спиртом. Однак, як свідчить практика, при документуванні подібних злочинів знайти свідків, які б підтвердили факти незаконної торгівлі, практично неможливо. Люди або бояться допомагати правоохоронцям, або ж їм просто байдуже, бо біда не постукала у їхні двері.

Кажуть, слова «моя хата скраю» яскраво характеризують саме наш, український менталітет. Однак є й інше суто українське прислів’я: «Гуртом і батька легше бити». У більш широкому розумінні мається на увазі сила громади. Не ховатися за спини інших, не бути байдужими, гостро реагувати на несправедливість, хамство, нечесність – ось і все, що потрібно, аби життя стало кращим.

Повертаючись до теми неякісних товарів, поради від найближчої газети. Спершу потрібно написати скаргу в установу, де було придбано товар або надано послуги (обов’язково вимагайте та зберігайте чеки!). За два тижні на скаргу повинні відреагувати. Коли ні – пишіть або звертайтесь в обласне управління з захисту прав споживачів: 14005, м. Черні-гів, проспект Миру 49-а, тел.: (022) 699-524, факс: (022) 699-526.

Не забудьте додати до листа копію скарги, відісланої в магазин, або незадовільну відповідь на неї. Відсилайте скаргу обов’язково листом з повідомленням про вручення. І звичайно ж, не анонімно.

Коментарі закриті.