Мені відома дуже незначна кількість людей в Менській ОТГ, котра здатна аналізувати стан речей та адекватно їх оцінювати. А як же інші, котрих більшість і воля котрих визначає долю території?

 

 

 

Інші, тобто більшість, є просто носіями закладених в них шаблонів. Як ці шаблони закладають? Старим, віками відпрацьованим способом – зомбуванням. Ну, якщо вам це слово не подобається, то скажу м’якіше – рекламою. Але суть та сама – багаторазовим повторенням в людині формується шаблонний спосіб обробки вхідної інформації та відповідний стереотип поведінки. При цьому сама по собі інформація жодного значення для людей, нездатних до складної аналітичної роботи, не має. Це дуже вагоме звинувачення на адресу тих, хто пропагує донесення “голої” інформації до суспільства, мовляв, самі розберуться.

Отже, рекламою-зомбуванням можна організувати спільноту на творення комунізму, фашизму, сепаратизму, канібалізму (читайте про вікно можливостей Овертона), влаштування голодомору, будь-якої іншої найабсурднішої і найзлочиннішої діяльності, котра твориться зусиллями відповідним чином обробленої більшості.

Навіщо це робиться? Відповідь слід шукати в способі життя паразитів, в їх прагненні отримати в своє розпорядження все, що створили інші, в тому числі і тих самих творців. Звісно ж, творців людського добробуту паразити намагаються знищити, щоб не виглядати на їх фоні вкрай негативно.

Що в Радянському Союзі створив Сталін? Репресії, голодомори, концтабори, виселення, топив українців в Дніпрі руками катюги Жукова тощо. В той же час американці провели в Радянському Союзі індустріалізацію, матеріально забезпечили протистояння гітлерівській Німеччині, подібне. Але дякував народ кому? Правильно, тому, кого піарили – Сталіну.

В нас, в Мені, свій геній прикритої піаром руйнації – Геннадій Примаков. Об’єктивно за ним вже давно в’язниця плаче. Але він продовжує вести свою руйнівну діяльність в якості Менського міського голови. В даному матеріалі не буду зупинятися на винесеному за корупцію вироку Примакову, на діяльності, спрямованій на позбавлення селян і фермерів земельних наділів тощо.

Сьогодні мова піде лише про те, навіщо міськрада на чолі з Примаковим створює менянам штучні проблеми з водопостачанням.

Отже – навіщо? А навіщо комуністи влаштували українцям голодомор? Щоб зламати опір і загнати до колгоспів. Щоб перетворити селян на рабів, котрі працюють за трудодні і мати можливість розпоряджатися заробленим ними.

Але ж це процес знищення ефективного способу господарювання та заміна його примітивною рабською працею! Але про ефективність, аналіз, порівняння і будь що інше розумне та раціональне команда Примакова жодним чином говорити не бажає. Для торжества паразитизму необхідно все з раціональної площини перевести в бездумно-емоційну. Як? Всіляко уникати раціональних розмов і просто голослівно бруднити намічену жертву.

Переходимо до прикладів.

Спочатку приклад уникнення відповіді на раціональне питання (під матеріалом “Менщини” про перебої з водопостачанням):

Тепер йдемо на сторінку “Менського комунальника”, де мешканців міста попереджають про можливі перебої з водопостачанням через невиконання міськрадою своїх прямих обов’язків.

Точнісінько так казали під час організації голодомору на селян і віднімали останню зернину.

Читаємо далі.

І знову про мету всього того, що робиться під керівництвом Примакова:

Віддайте на баланс міста! І що далі? От віддали вивіз сміття міськрадівському колгоспу. Спочатку тариф був 4 гривні з людини в місяць, а дуже швидко перетворився на 16! При цьому щедро компенсують половину з бюджету. І ніяких обурень, ніяких питань про те, коли Роман Мінець з Примаковим та його апаратом міськради “нажреться”! Чому? Тому, що об’єктивно найбільш сприятливим місцем для зловживань є міськрадівський колгосп КП “Менакомунпослуга”. Фінансування їй виділяє Примаков, керує її роботою Примаков, контролює її Примаков. Тобто, створено всі можливості для зловживань.

А якщо туди передати ще й водопостачання з водовідведенням, то можливості зловживати зростуть в рази. Це фінансовий аспект.

Але є ще й моральні, репутаційні мотиви. Якщо міськрада надає своєму колгоспному підприємству шалені дотації, купує і контейнери, і трактори, тобто створює просто ідеальні умови для роботи, то комунальник довели до того, що з шести свердловин, котрі живлять місто, з робочими насосами залишилося тільки дві! Це при тому, що окрім встановлених шести ще декілька резервних має лежати в складі! Тобто, умови роботи просто жахливі.

Це ми порівняли умови. А тепер порівняємо результати. Коли цього літа зламався водогін у Величківці, міськрадівський колгосп виконувати ремонт не взявся. Прохали фахівців з інших районів а потім вмовили погодитися виконати роботи одну міську організацію. Знаєте кого найняла та фірма? Правильно, Зиму з його колективом!

За що Ленін люто ненавидів приватних підприємців? За що нещадно нищили в Союзі так званих “цеховиків”? За високу ефективність праці. За те саме Примаков всіляко намагається знищити ТОВ “Менський комунальник”. І саме для цього штучно створює проблеми.

Уявімо, що Примакову з його командою вдасться знищити комунальник. Завтра ж ціна на воду, як і на вивіз сміття, зросте в чотири рази, половину дотуватимуть з бюджету і… І нічого. І всі будуть всім задоволені. Чому? Бо на раціональному рівні проаналізувати ситуацію здатні одиниці, а на безглуздо-підло-емоційному в Мені діє лише Примаков зі своїм електоратом.

На завершення відео засідання комісії для розгляду створеної Примаковим і його командою надзвичайної ситуації з водопостачанням:

 

 

Коментарі закриті.